Правила Порталу

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ОСВІТНІМ ПОРТАЛОМ «КЛАСНА ОЦІНКА»

(http://klasnaocinka.com.ua і сателітів)

1.    Адміністрація порталу «Класна Оцінка» не редагує інформаційний зміст класних журналів і щоденників, не несе відповідальності за їх інформаційний зміст. Адміністрація порталу «Класна Оцінка» не редагує інформаційний зміст дистанційних навчальних курсів, не несе відповідальності за їх інформаційний зміст. Адміністрація порталу «Класна Оцінка» не редагує інформаційний зміст шкільних сайтів, не несе відповідальності за їх інформаційний зміст. В цьому відношенні Адміністрація порталу не відповідає за точність або достовірність інформаційного змісту, який створено в http://klasnaocinka.com.ua і сателітах або переданий в http://klasnaocinka.com.ua і сателіти Користувачами. Вся інформація на порталі розміщується «як є» з можливими помилками, без гарантій любого виду, які прямо відображені або що розуміється. Адміністрація порталу не несе відповідальності за будь-які непрямі, прямі, фактичні або непрямі збитки, в тому числі без обмежень упущену вигоду, збитки, що виникли в результаті використання чи неможливості використання даної послуги або інших послуг Адміністрації порталу, збитки в результаті використання надійності інформації.
2.    Адміністрація порталу «Класна Оцінка» не контролює інформаційний зміст публічної частини Профайлу Користувачів і тому не гарантує точність, повноту або якість такового. Адміністрація порталу ні при яких обставинах не несе відповідальності за інформаційний зміст, в тому числі за будь-які допущені в ньому помилки, а також любу форму збитків або шкоди, які учинені в результаті використання порталу http://klasnaocinka.com.ua і сателітів.
3.    Користувачі зобов’язуються НЕ використовувати http://klasnaocinka.com.ua і сателіти для:
-    розміщення, створення, завантаження, відправки або любого іншого способу публікації наступного інформаційного змісту:
  • Що зачіпає почуття людської гідності, що принижує, що погрожує, що ображає, чи іншими способами порушує права особистості;
  • Що порушує інтереси та права третіх осіб, організацій, що порушує авторські права і права інтелектуальної власності, що складають комерційну таємницю;
  • Що рекламує без відповідного погодження продукти та послуги;
  • Що містить програмні віруси або інші комп’ютерні коди, файли або програми, які можуть знищити або обмежити функціональність програмного забезпечення, комп’ютерного або телекомунікаційного обладнання;
-    використання чужих Логіну і Паролю для видавання себе за іншу особу без достатніх на те підстав;
-    переслідування, спричинення турбот іншим особам;
-    збору або зберігання конфіденційних даних про інших Користувачів;
-    умисного чи неумисного порушення законів, а також будь-яких положень, що мають силу закону;
-    розміщення комерційної реклами на сторінках порталу http://klasnaocinka.com.ua і субдоменах сателітів.
-    Спричинення шкоди порталу «Класна Оцінка».
4.    Технологія передачі даних від серверу порталу «Класна Оцінка» до Користувача може включати в себе:
-    передачу інформаційного змісту по різноманітним комп’ютерним мережам;
-    змінення інформаційного змісту для відповідності технічним вимогам мереж зв’язку або пристроїв зв’язку;
-    шифрування і паролювання для забезпечення безпеки цифрових матеріалів.
5.    Знаки обслуговування, торгові знаки, логотіпи і слогани, що розміщені на даному порталі, є власністю порталу «Класна Оцінка» або третьої особи.
6.    Адміністрація порталу «Класна Оцінка» надає Вам право копіювати матеріали, що опубліковані на цьому порталі, виключно з некомерційною метою. Інформація не може бути використана з іншою метою. У зв’язку з цим, якщо Ви копіюєте будь-які матеріали порталу, Ви погоджуєтесь, що зберігаєте всі авторські права і відповідні помітки оригіналу, вказуєте в кінці матеріалу посилання на портал http://klasnaocinka.com.ua і сателіти, а для електронних ЗМІ і інших без виключення Інтернет-порталів – активне посилання на портал http://klasnaocinka.com.ua і сателіти. За виключенням вищевказаного, всі інші дії будуть визначені як непряме, навмисне або будь-яке інше присвоєння ліцензії, знаків обслуговування, товарних знаків, логотипів і слоганів або присвоєння авторських прав порталу «Класна Оцінка» або третьої особи.
7.    Даний портал може вміщувати інформацію про портали третіх осіб. Перехід на будь-який інший портал, пов'язаний з даним порталом, проходить на страх і ризик Користувача. Портал «Класна Оцінка» не несе відповідальності за точність інформації, даних, поглядів, порад або заяв, які зроблені на цих порталах. Портал «Класна Оцінка» забезпечує посилання на інші портали для зручності Користувача, і це не означає, що портал «Класна Оцінка» схвалює зміст даних порталів або несе за нього відповідальність.
8.    Користувач розуміє і погоджується з тим, що Адміністрація порталу «Класна Оцінка» може розмістити рекламу на порталі http://klasnaocinka.com.ua і сателітах. Використовуючи портал http://klasnaocinka.com.ua і сателіти, Користувач визнає право Адміністрації порталу розміщати подібну рекламу без попереднього повідомлення і без будь-якої компенсації Користувачам. Адміністрація порталу не несе ніякої відповідальності за взаємини Користувача і рекламодавців, які розмістили рекламу на порталі http://klasnaocinka.com.ua і сателіти.
9.    Адміністрація порталу «Класна Оцінка» зберігає за собою право змінювати дані правила і інструкції по своїй необхідності. У випадку порушення даних правил Адміністрація порталу залишає за собою право застосувати всі допустимі законодавством засоби по відношенню до порушників. Дані правила розповсюджуються на існуючих та майбутніх Користувачів порталу.
10.    Адміністрація порталу «Класна Оцінка» залишає за собою право змінювати склад послуг, що надаються, в будь-який час без попереднього повідомлення.