Як сплатити послуги Освітнього порталу «Класна Оцінка»

Якщо якісь проблеми з проведенням платежів через систему Приват24 - повідомляйте письмово або за телефонами в службу підтримки (див. розділ Контакти)

1. Авторизуйтеся як адміністратор організації.

 

2. Зліва, під фото, нижче посилання Вийти, знайдіть посилання Тарифи й натисніть на нього:

 

 

3. Оберіть потрібний Вам тарифний план і натискайте Купити:

 

 

4. Оберіть період, за який хочете оплачувати – місяці або роки:

 

 

Після цього обирайте спосіб оплати:
- Виписати рахунок – дозволяє сформировати рахунок для оплати через будь-яке відділення будь-якого банку. Після сформування рахунку система запропонує Вам перейти до друкованого варіанту рахунку для оплати в банку. При оплаті попросить співробітника банку повністю указати предмет платежу та номер організації, який указаний в ньому.
- Оплатити через сервіс Приват24 – переводить Вас на платіжну систему ПриватБанку Приват24.
- Оплатити карткою будь-якого банку через сервіс Liqpay – переводить Вас до форми оплати за допомогою будь-якої картки будь-якого банку.

 

5. Якщо у Вашої організації вже оплачений якийсь тарифний план, але Ви хочете перейти на інший (наприклад, з Сайт+ на Професіонал), то формируйте рахунок, а при натисканні кнопки Виписати рахунок система запропонує Вам сконвертувати тарифний пакет. Нажміть слово «конвертацієй» - і система змінить тарифний пакет та перерахує залишок коштів:

 

 

 

Після оплати зліва під фото, нижче посилання Тарифи, буде указаний Ваш поточний пакет підключення та строк закінчення його дії:

 

Всі Ваші рахунки– як сформовані, так й оплачені – знаходяться в розділі Рахунки: