Каталог курсов

InformationTechnology
7 клас табличний процесор
Гладкий Віталій Юрійович
Бесплатный

Курс розраховано на учнів 7 класів. Вивчається тема "Табличний процесор" в курсі 6 лекцій (в лекціях наявні посилання на відеофрагменти з демонстрацією описаних в лекціях дій та в кінці кожної лекції є завдання на узагальнення вивченого матеріалу), 3 тестових завдання, 3 обов'язкових до виконання практичних роботи + коплексне завдання на використання табличного процесора для вирішення задач з реального життя. Для отримання відповіді на запитання що виникають в процесі вивчення теми створено форум, посилання на який є в кінці лекції та в завданнях.

Lection number Лекций (6)
Tasks number Заданий (7)

 

Miscellaneous
Тиск твердих тіл, рідин та газів
Балихіна Людмила Анатоліївна
Бесплатный

Теоретична та практична частина з теми "Тиск твердих тіл, рідин та газів" у 7 класі за новою програмою 2015-2016 н.р.

Lection number Лекций (6)
Tasks number Заданий (3)

 

Miscellaneous
Десяткові дроби
Галета Василина Юріївна
Бесплатный

Розвязування вправ на додавання і віднімання десяткових дробів

Lection number Лекций (5)
Tasks number Заданий (2)

 

Miscellaneous
5 клас Графічний редактор Paint
Плоскіх Дмитро Михайлович
Бесплатный

Клас: 5 Курс містить матеріали та завдання за даною темою. Завдання є як практичні, такі теоретичні. Результати проходження курсу: - виконання двох теоретичних завдань;- Виконання практичного завдання;- Проходження тестування.

Lection number Лекций (6)
Tasks number Заданий (4)

 

Miscellaneous
Бесплатный

Курс буде цікавим для тих хто шукає відповіді на питання: • як зароджувалась фізика; • яке місце фізики серед інших наук про природу; • що таке матерія , фізичне тіло, речовина, явище; • які є наукові методи вивчення природи; • що є найдрібнішою частинкою речовини; • які тіла входять до мікросвіту та які їх розміри; • що таке фізична величина, одиниці вимірювання фізичної величини; • які бувають прилади для вимірювання величин і як ними користуватись. В ході вивчення матеріалів курсу ви зможете ознайомитись з прикладами розв’язування задач, пройти пробне тестування в цікавих формах. Курс містить 3 лабораторні роботи та 5 тестових завдань, які підлягають обов’язковому оцінюванню.

Lection number Лекций (8)
Tasks number Заданий (5)

 

Miscellaneous
Бесплатный

Сприяти інтерактивному навчанню шкільного курсу фізичної географії України для 8 класу. В курсі підпорядковано зміст і структура, укладений відповідно до чинної програми з предмета. Кожна навчальна тема супроводжується інформацією. В курсі вміщені уроки з використанням мультимедійних технологій проблемного навчання. Цей курс об’єднаний в такі групи: освітня, розвивальна, виховна

Lection number Лекций (9)
Tasks number Заданий (3)

 

Miscellaneous
7 клас. Хімія. Тема "Вода"
Хватова Олена Григорівна
Бесплатный

Курс розраховано для учнів 7 класу, які вивчають хімію 1-2 години на тиждень. Складається він з п'яти лекцій та однієї тематичної роботи, також має тестові завдання.

Lection number Лекций (6)
Tasks number Заданий (2)

 

Miscellaneous
Квадратні рівняння
Пономаренко/Рєзнік Надія/Оксана Анатоліївна/Вікторовна
Бесплатный

Тема : Квадратні рівняння Кількість уроків : 8 Опис : Дистанційний курс передбачає набуття теоретичних знань та практичних навичок в розв’язуванні квадратних рівнянь та рівнянь, що зводяться до них. Розв’язування рівнянь, які зводяться до квадратних» призначений для учнів 8-х класів та відповідає навчальній програмі для поглибленого вивчення математики у 8-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Курс допоможе учням у визначенні ефективних способів заміни змінної при зведенні алгебраїчних рівнянь вищих порядків до квадратних рівнянь.

Lection number Лекций (7)
Tasks number Заданий (17)

 

Miscellaneous
Клас Ссавці
Бурмак Галина Миронівна
Бесплатный

Різноманітність ссавців і їх значення в природі та в житті людей.

Lection number Лекций (5)
Tasks number Заданий (2)

 

Miscellaneous
Обмін речовин та травлення
Островська/Пиріг/Кострюкова Маргаріта/Людмила/Юлія Олександрівна/Миколаївна/Олександрівна
Бесплатный

Тема: Обмін речовин та травлення Кількість уроків : 5 Опис: Дистанційний курс з теми «Обмін речовин та травлення» розроблений відповідно до вимог навчальної програми Біологія 6-9 класи за редакцією 2013 року (новою програмою) і призначений для учнів 8 класів загальноосвітніх шкіл України. Метою курсу є формування поняття про травлення як складну багатокомпонентну цілісну систему, набуття навичок свідомої мотивації до здорового способу життя, відповідальності за власне здоров’я.

Lection number Лекций (5)
Tasks number Заданий (8)