Каталог курсов

Miscellaneous
Перші кроки в HTML
Шкумат Наталя Миколаївна
Школьный курс
Частей: 1

Створення Web-сторінок в HTML.

Lection number Лекций (0)
Tasks number Заданий (0)

 

Miscellaneous
Перші кроки в HTML
Шкумат Наталя Миколаївна
Школьный курс

Тема уроку. Створення HTML документа.Мета уроку. Навчитися створювати HTML документ. Хід уроку.I. Орг.моментII.Пояснення н / м.III. Практична робота.У себе на комп'ютері створіть папку на диску D, і назвіть її Перші Кроки. Тепер відкриємо блокнот і скопіюємо туди наступний текст: Мій перший крок Привіт, це моя перша сторінка.
Ласкаво просимо! :)Збережемо цей документ, присвоївши йому ім'я *. Html D: \ перші кроки \ index.html- Файл -> Зберегти Як (File -> Save as)- Далі вводите ім'я свого документа, наприклад: index.html .Тепер відкриємо броузер, припустимо, Internet Explorer (не закривайте блокнот), і відкриємо в броузері наш документ.Файл - Відкрити - кнопка Обзор - iindex.html. Якщо ми щось змінимо в нашому *. Html документі (в блокноті), то, щоб подивитися, як це виглядає в броузері, треба не забувати натискати в броузері кнопку ОНОВИТИ. Якщо змін не видно, то це означає, що ви десь щось неправильно написали, або забули зберегти документ.Вийшло:Привіт, це моя перша сторінка.Ласкаво просимо! :)html не є мовою програмування, він призначений для розмітки текстових документів (тобто з допомогою нього ми розмічаємо текст, таблиці, картинки і т.д. на нашій сторінці). Те, як будуть виглядати картинки, текст та інші елементи на вашій сторінці, і як вони будуть розташовуватися відносно один одного, визначають мітки (теги).Приклад тега:
(перенесення тексту на інший рядок). Спробуйте вставити ще кілька тегів
в нашому документі перед «ласкаво просимо!». Збережіть. Подивіться у вашому броузері, що вийшло. - голова документа - тіло документа Забарвимо слова Ласкаво Просимо в червоний. Ласкаво просимо! :) Color - параметр (атрибут) для тега font, він відповідає, в даному випадку, за колір укладеного в контейнер тексту.Спробуйте замість СС0000 підставити інші значення кольорів для атрибуту color. Зверніть увагу, що значенням кольору обов'язково повинен передувати значок #. Мій перший крок Привіт, це моя перша сторінка.
Ласкаво просимо! :) Як же ще задавати кольори в документі? - Згадаємо про відкриваючому теги :Це означає, що весь текст сторінки буде синім, крім тексту, для якого ми спеціально прописали . Якщо колір тексту в не задавати, то за замовчуванням він буде чорним. Мій перший крок Привіт, це моя перша сторінка.
Ласкаво просимо! :)Мій перший крок Привіт, це моя перша сторінка.
Ласкаво просимо! :)Параграфи вводяться тегом:

За допомогою параграфів ми можемо центрувати текст:

текст За допомогою параграфів ми можемо вирівняти текст по лівому краю:

текст По правому краю документа:

текст За обох краях документа:

текст


Lection number Лекций (0)
Tasks number Заданий (0)