Увага! Вимушена зміна тарифу!

May 27, 2022
У зв'язку із війною для забезпечення безперервної роботи платформи "Класна Оцінка" використовуються "хмарні" сервіси, які розташовані за кордоном України. Через внесення Національним банком України суттєвих змін в здійснення валютних операцій суттєво зріс валютний курс, через що зросла вартість оренди "хмарних" серверів у гривневому еквіваленті.

Шановні друзі!
 
У зв'язку із війною, яку розв'язала російська федерація в Україні, для збереження інформації закладів на сайтах і задля забезпечення безперервної роботи платформи "Класна Оцінка" використовуються "хмарні" сервіси, які розташовані за кордоном України.
Також ми вимушені збільшити наші зусилля на протидію кібератакам, які проводить рф проти інтернет-простору України.

Через внесення Національним банком України суттєвих змін в здійснення валютних операцій суттєво зріс валютний курс, через що зросла вартість оренди "хмарних" серверів у гривневому еквіваленті.
Платформа "Класна Оцінка" з 01 червня 2022 року вимушена підвищити тарифи до існуючих на 01 травня 2022 року на 35%.
 
Нова вартість пакетів (з 01 червня 2022 року):
- пакет "БАЗОВИЙ": 269 грн. на рік
- пакет "САЙТ": 159 грн./місяць або 1559 грн./рік
- пакет "САЙТ+": 219 грн./місяць або 1999 грн./рік
- пакет "ПРОФЕСІОНАЛ": 289 грн./місяць або 2669 грн./рік
 
Від імені команди проекту "Класна Оцінка" прошу зрозуміти нас правильно: в умовах зростання валютного курсу за необхідності оплачувати оренду закордонних "хмарних" серверів у нас немає іншого виходу як підняти вартість послуг.
 
Ми віримо в Перемогу України!
Слава Україні!