СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА-2019


                          ПЕРШИЙ ДЗВОНИК КЛИЧЕ ДО ШКОЛИ-2019

Звучать фонфари№1

1. Добрий день, «Школо Добра», знову осінь об’єднала нас!                                                    І лунає музика святкова  на подвір’ї   в цей ранковий час.                                                              2. Розквітають посмішки навколо,  радісно луна веселий сміх.
Це моя найкраща в світі школа  зустрічає школярів своїх.
1.Жовтіє листя на тополі, летять у синяві хмарки,                                                                 Відкриті навстіж двері в школі,  ідуть до школи школярі.                                             2.Дзвенить, дзвенить шкільний дзвіночок, нас закликає до навчання.                                      Ми поспішаєм на урок і знову йдем у світ пізнання.

 

В. Дорогі діти, шановні батьки наших учнів, вчителі школи, та всі  гості нашого свята. Ось, нарешті, і відірвався перший осінній листочок з календаря нового 2019/2020 навчального року. Ми щиро вітаємо з його початком нашу дружну шкільну родину.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед  молоддю  нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

Зустрічаймо цей святковий день гучними оплесками, щирими посмішками, адже він приготував нам багато приємних несподіванок та палких привітань, нових вражень та радісних хвилин у колі шкільних друзів, мудрих наставників-вчителів та почесних гостей нашого закладу.

І саме зараз, у цю радісну хвилину, ми з особливим трепетом і хвилюванням розпочинаємо найголовнішу подію першовересневого свята. Поріг рідної школи переступає гомінке і непосидюче поповнення – малюки-першокласники.

Святковий день сьогодні справді особливий, 
Нас осінь золота вітає залюбки, 
І учні всі усміхнені,  щасливі... 
Увага всім! Виходять першачки!

                 Під музику №2   виходить 1 клас

В.Вітаємо гучними оплесками учнів 1-А класу. Двері у країну Знань цим малятам відкриє досвідчена та мудра їх перша вчителька- Бодунова Наталія Анатоліївна- талановита і творча особистість, вчителька, яка випромінює спокій та душевне тепло.Саме вона,  вимогливий та професійний педагог, дасть перші життєві уроки добра, порядності та любові до людей своїм маленьким вихованцям.

В.Школа! Рівняйсь! Струнко! Свято, присвячене Дню Першого Дзвоника оголошується відкритим!

                                          Гімн України №3

В. Багато є професій в світі –
Не порахуєш їх ніколи,
Та знають всі – дорослі й діти
Професію директор школи.

Тож до слова запрошується директорка нашої школи- Романова Марина Іванівна

(Слово гостям)

 

 

В.Дорогі друзі! Сьогодні наше свято сповнене сюрпризами. Привітати наших першокласників завітали їх улюблені казкові герої…

 Мініатюра «Губка БОБ  іде  до  школи».

Під музику №4    виходить  з- поміж  11 класників Губка Боб

Губка БОБ: Розійдіться! Розступіться! Дайте пролізти врешті-решт!

(Губка Боб виходить у центр майданчика, ставить портфель, сумку, ранець, сачок, витирає лоб рукавом).

(звертаючись до оточуючих): Я не запізнився? Привіт! Цілий тиждень збирався, навіть дещо стомився. Але тепер, здається, немає чого лякатися, адже я озброївся до зубів. А знання,  виявляється, нелегка річ. Вони добряче важать! На силу доніс! А все тому, що  я вирішив стати розумним! А ви ж мене знаєте, якщо вирішив – не їстиму, не спатиму, але свого доб’юся! То де у вас тут до школи записують?

На шкільному подвір’ї з’являється Патрік.

ПатрікГубка Боб!  Губка Боб, ось ти де! Фу…! Ледве наздогнав! (Звертається до першокласників): Доброго ранку! Вибачте, що я втручаюсь, я розумію, сьогодні таке дивовижне радісне свято…

Губка БОБ:  Так, Патріку, дуже радісне! Просто неймовірне! Я іду до школи. А це означає, що я стану єдиною у світі освіченою Губкою. І для цього мені вистачить 11 шкільних років, 11 супер-пупер років! 11 захопливих, казкових, супер фантастичних років!

ПатрікНевже, Губка Боб?

Губка БОБ:  Точно! Бачиш, скільки усіляких речей я склав у свій портфель! (Показує  на портфель  і  сумку).

Патрік: Цікаво було б подивитися! Що ж ти прихопив із собою?

Губка БОБ:  Ну різні речі для навчання…  І книжки там, і зошити, і загострений олівець … Взагалі, я все що знайшов удома – усе приніс, так… про всяк випадок!

ПатрікВсе…?

Губка БОБ:  Усе!

ПатрікЯ мав здогадатися! Поверни мені, будь ласка, мій підручник «Полювання на королівську медузу». 

Губка БОБ:  А-а-а! Будь ласка! Гадаю, що цю науку в українських  школах зараз не вивчають!

Губка БОБ повертає книгу. Патрік зазирає до сумки Губки Боба і дістає звідти праску.

ПатрікА ця річ тобі навіщо? Це ж звичайнісінька праска.

Губка БОБ:  Ти багато чого не знаєш. До школи необхідно ходити охайно одягненим. Тож я вирішив прихопити із собою прасочку, раптом зімнуться штанята! А ще уяви собі таке, якщо мені хтось ляпаса дасть, можна до синця її прикласти. Ось так!

Губка БОБ показує. Патрік дістає віник.

ПатрікНу а віник тобі навіщо?

Губка БОБ:  А це мені Сквідвард порадив, мовляв, якщо будуть мене зі школи вимітати, то хоча б моїм віником виметуть – не так образливо буде!

ПатрікЯ і не здогадувався, що  Сквідвард має почуття гумору. Але все це тобі не потрібно!

Губка БОБ:  Невже, Патріку? Ти говориш зараз серйозно?

ПатрікА ти у дітей запитай, у першокласників. Вони готувалися до школи, збиралися іти на перший свій урок. Нехай розкажуть тобі про школу. Ти не заперечуватимеш?

Губка БОБ:  Звичайно, що ні! Навпаки, мені буде цікаво послухати цих маленьких школяриків. Тим більше вони тепер будуть моїми новими друзями!                                  Отож до слова запрошуються першокласники!

               Вихід 1 класу  під музику №5

Говорять першокласники:

1.Ой веселе свято в нас,я  іду у перший клас!                                                                                           В мене квіти у руках, в мене ранець на плечах!                                                                        2.Небо чисте, голубе, гарно так навколо.                                                                                                    Осінь, я чекав тебе, щоб іти до школи!

3.Ми до школи всі збирались, щоб попасти в перший клас.
 Наші мами хвилювались як вели за руки нас!
4. Через нас, панове й пані, ви зраділи недарма!                                                                                Що стосується навчання – в цьому рівних нам нема!

5. Хай для нас лунає знову дзвоника закличний звук!                                                                    Побажайте нам «смачного» - «Ми з’їмо граніт наук»!»                                                                                                                                 

 6.Всі нам радо посміхаються, вчителька вітає нас.
Адже ми прийшли до школи - перший раз у перший клас!
7. На «12» вчитись буду! Все на світі вивчу я!
 І встигати стану всюди, щоб отримати знання.                                                                  8.Шановні старші учні, ми тут найменші серед вас.
 Отож прийняти нас до гурту  уклінно просить перший клас.
 9. Прийміть же нас в шкільну сім’ю,
 Допоможіть нам добрим словом,
 Згадайте молодість свою,
Як вперше ви прийшли до школи.

10. Ну, а зараз, у цей час , всіх вітає 1-й клас!                                                                                 Вересень-шкільна пора! Всім ні пуха, ні пера!
                 Під музику №5  кл. ідуть на своє місце

 (ІІ частина)                                                                                                                             Патрік: Бойова у нас малеча, - 
Так упевнено щебече.
Не стрічав я ще таких!
Мабуть, діло буде з них!
 Ну то як, тепер ти зрозумів, що таке школа і хто такі справжні першокласники?

Губка БОБ:  Так, зрозумів! Виявляється я даремно цілий тиждень витратив, збираючи цей непотріб (показує на свої пакунки).

ПатрікНе засмучуйся, адже тепер ти став розумнішим. Недарма кажуть, вік живи – вік учись! Ходімо, друже, допоможу тобі портфель зібрати, щоб діти з тебе не сміялися! 

Губка БОБ:  Ходімо… І чому я раніше до тебе за порадою не звернувся??? (Ідуть).

                                     Ідуть під музику №6

В. Провожаємо аплодисментами наших героїв!

В. Дорогі друзі, хтось цього року стане лише першовідкривачем як Губка Боб та наші першокласники,  для когось – це рік продовження пошуків і нових відкриттів.                                                                                                                                                 Та неезабаром , через рік, самі старші учні нашої школи  покинуть наш шкільний дім . Але згадка про школу, друзів,  учителів назавжди залишиться в їхніх серцях.
     Любі наші 11-класники, сьогодні ви уже дорослі: дівчата — чарівні красуні, хлопці — змужнілі юнаки. Терпіння, натхнення, нових звершень вам, дорогі випускники! Нехай останній рік навчання, проведений у стінах рідної школи, буде роком роздумів, клопіткої праці та духовного зростання.                                                                      А зараз, з великим задоволенням  ми запрошуємо вас до слова, наші одинадцятикласники.

                                 Вихід 11 класу під музику № 7                                                                                                 1.Сьогодні нам скоріше хотілося прийти до школи. Адже це наш останній першовересень. І ми хвилюємося як ніколи.

2.У мене вперше з'явилося відчуття, що  вже зовсім скоро, можливо більше не побачу своїх однокласників, які стали мені рідними. Адже через рік ми розлетимося всі з рідного шкільного гнізда, з рідного Молочанська  в широкі світи, шукати своєї долі.

3. Першокласницею я прагнула швидше підрости, стати самостійною. Нині розумію, що таке безтурботне дитинство, коли тобі роблять зачіску,подають сніданок, відводять до школи, а наприкінці дня допомагають з домашнім завданням.                         То ж любі першокласники, не поспішайте дорослішати!

 4. Школа створювала  та ще цілий рік буде створювати для нас певний комфорт - домашню і сімейну атмосферу. Саме так вона готує  нас до самостійності. І вчителі , які не раз насуплюють  на нас свої брови, насправді нас  чогось  навчають і багато вже чому навчили.

5. Ми запевняємо,що цього річ  використаємо всі знання , щоб досягти мети в житті і побудувати свою долю. І нехай останній рік навчання стане для нас неначе аркуш  чистий, - що напишеш, те й пожнеш в житті.

6. Шановні вчителі! Починається новий навчальний рік . Терпіння вам та гарних  творчих успіхів!

7 . Рік – і попрощаємось ми, рідна школо!Це для нас – останній в школі рік!

Вчителів найкраще в світі коло,  їм даруємо квітів оберіг.

                           Квіти вчителям під музику №8

8. Триває свято, адже серед нас

€ ті, хто йдуть у свій найперший клас!

Вони такі кумедні, чепурні...

Ой, стати б першокласницею й мені?!                                                                                  

9.Любі першокласники! Ми раді, що нам на зміну прийшло нове покоління. Сьогодні ви вступаєте в лави учнів нашої школи . Тож нехай вам дістанеться все те найкраще, що було в нас!  

10.Знайте! Вас чекає напружене навчання, нові відкриття, чудові класи, урочисті свята, прекрасні наставники – вчителі. Любі наші маленькі друзі! Попереду у вас важкі, але щасливі роки! 

11.Ми привели собі на зміну  маленьких учнів – перший клас.

Учіться, любі, на “відмінно”, ростіть,мужнійте,в добрий час
        12. Бо тут працюють гарні люди - найкращі в світі вчителі!

І вам тут, діти, добре буде- це краще місце на Землі!

13.Від серця подарунки  сьогодні ви прийміть.

І нас, найстарших з друзів, в навчанні й поведінці, глядіть, не підведіть! 

14.Наша школа має свої традиції. І зараз від нас, дорогі наші першокласники, прийміть  подарунки на згадку про цей чудовий і незабутній день – свято Першого Дзвоника.                                                                                                                                          

                   Під музику №9   вручає 11 клас подарунки 1 класу

 

В.У житті у кожного із нас

Буває перший і найкращий клас

Нові книжки, улюблений урок

І перший шкільний, незабутній дзвінок

 

В. Тож право надати перший дзвоник надається учневі випускного класу...     _______________________________________________

та учениці першого класу___________________________________________________

Наперед виходять одинадцятикласник і першокласниця

Одинадцятикласник (бере дзвоник).

Одинадцятикласник.  Здрастуй, дзвонику, мій добрий, вірний друже! Десять років ти кликав мене на уроки і радісно сповіщав про перерви та канікули. Дякую тобі за те, що відкрив мені світ наук.

(Передає дзвоник першокласниці.)

Першокласниця (бере дзвоник). Здрастуй, дзвонику, будьмо знайомі. Сьогодні ти вперше запросиш мене до школи на перший у моєму житті урок. То ж дякую тобі за це!

                                                        Звучить музика №10

Одинадцятикласник разом із першокласницею по периметру урочисто дають перший дзвоник

В. Школа, рівняйсь, струнко! Свято, приурочене Дню Першого Дзвінка оголошується закритим!

                                             Гімн України  № 11

 

 

Подобається