Налаштування пошти в Google Apps for Education


Якщо ви вже підтвердили право власності на сайт за допомогою мета тега, то наступний крок налаштування пошти для всіх користувачів Google Apps for Education.

Про те як підтвердити право власності на сайт можна прочитати тут

Увага! Підтвердити право власності на сайт можуть тільки організації, які використовують платні тарифи на нашому порталі.

Якщо ви успішно підтвердили право власності на сайт - в верхній частин консолі адміністратора не повинно бути ніяких повідомлень:

Тепер можна перевірити чи доступний додаток Пошта в меню додатків, якщо в меню відстуній додаток пошти, необхідно перезавантажити консоль адміністратора. Для цього треба розвернути все меню натиснувши на "Еще":

І вибрати додаток адміністратор:

Після того як консоль адміністратора відкриється в новій вкладці в меню додатків нової консолі повинен з'явитися всі доступні додатки Google, в тому числі і Пошта:

Якщо додаток не з'явився - необхідно перевірити чи включений додаток Пошта для всіх користувачів. Для цього необхідно перейти у відповідний розділ консолі:

Знайти додаток Пошта в списку, якщо напроти додатку ви побачите статус "ВЫКЛ" необхідно включити данний додаток, для цього натискаємо на кнопук меню налаштувань додатку:

В меню обираємо пункт "Включено для всех":

Та підтвердити включення:

 

Подобається