Чергове засідання лабораторії «Мовленнєва компетентність. Володіння державною мовою»


 

         10 січня 2018 року на базі ЗОШ № 6 міста Чорноморськ у рамках роботи постійно діючої лабораторії «Мовленнєва компетентність. Володіння державною мовою» відбулося чергове засідання для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста. Тема «Орфоепічні норми. Наголошування слів».

           Відкрили захід учителі української мови та літератури ЗОШ № 6, які привітали учасників творчим виступом, створивши таким чином позитивний настрій у всіх присутніх.

            Голова міського методичного об'єднання вчителів , учитель української мови та літератури ЗОШ № 2 Олеся Сухих провела збір очікувань від засідання лабораторії. Педагоги були одностайні: розширити свої знання, познайомитися з практичним досвідом колег.

       У практичній частині роботи лабораторії учасники, розподілившись на три групи, виконували творчі завдання, завдання на наголошування та правильну вимову слів.

         Слід зазначити, що весь інформаційний матеріал заснований на народознавчій основі, це готовий інструмент для подальшої творчої діяльності в закладі дошкільної освіти.

       На завершення роботи лабораторії «Мовленнєва компетентність. Володіння державною мовою» педагоги створили і презентували колажі на теми зимових свят - Щедрий Вечір та Різдво Христове, Свято Маланки та  Василя, Водохреща або Йордан. Різдвяний настрій спонукав усіх присутніх заспівати на прощання «Нова радість стала».

Організатори проведення лабораторії завжди готові до співпраці з педагогами закладів дошкільної освіти і сподіваються на плідну працю.

 

 

Алла Керізь, методист міського методичного кабінету відділу освіти Чорноморської міської ради Одеської області

Подобається