як успішно здати ЗНО?


 

1. Найголовніше - психологічна підготовка. Якщо ти налаштуєшся на те, що спишеш чи підеш до якихось "крутих" репетиторів, то провалишся. Для того, що б здати тести успішно треба працювати над собою (ну або мати товстий гаманець). Отже, якщо ти налаштуєшся на плідну працю, на деякий час забудеш про нічні клуби і дискотеки, то результат тебе втішить.
 
2. Правильний розподіл часу. Не треба постійно сидіти за книжками і зазубрювати матеріал, бо через тиждень всеодно все забудеш. Краще буде якщо ти після школи годинку відпочинеш (можна навіть поспати), а потім почнеш підготовку до тестів.
 
3. Щоб добре запам'ятовувати матеріал, необхідно знати власні особливості організму. Є люди, які краще запам'ятовують почуте, інші навпаки мусять побачити текст, схему і т.д. Щоб визначити , що найкраще підходить тобі можна пройти тест.
 
4. Найприємніше - ВІДПОЧИНОК, але не за ноутбуком чи телевізором,а активний відпочинок з друзями.
Також дуже важливим в період підготовки до ЗНО є здоровий сон (тобто висипайтеся) та ситна їжа. Все це допоможе вам спрямувати більше сил на підготовку.
 
5. Розуміння того, що вчиш. Якщо читаєш чи вчиш на пам'ять і абсолютно нічого не розумієш, перепитуй у вчителів, або знайди інший, простіший, підручник. Також пробуй розв'язувати тестові зошити за заданий період часу, так простіше буде на самому ЗНО.
 
6. ГОЛОВНЕ! Запам'ятай, що все вивчити НЕМОЖЛИВО. Якщо все ж тобі попадеться декілька таких питань, відповіді на які не знаєш, спробуй подумати логічно або вгадати :)
 
....І ось завтра перший тест - ввечері перед іспитом треба розлабитись ( в розумному значенні цього слова) : прогулятись парком, прийняти гарячу ванну і т.п. Бо якщо ти будеш сидіти над книжками, то твій організм може здатись, ти нічого не згадаєш. Краще вранці перед іспитом, просто погортати книжку, власні записи. До речі в 40% (за законом підлості) попадаються ті питання, які зранку десь бачив у зошиті чи в книжці. Перед іспитом з'їж шоколадку (для роботи мозку) і з впевненістю йди.
 
УСПІХІВ ВАМ, МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!
__
Нравится