ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР В 9 КЛАСІ

                                      Випускний вечір  в 9 класах-2019

                                                   Лунають фанфари№1

В1.До неба музика лунає, наче мрія, і тане в квітах урочистий зал.                                                  В очах у кожного і радість, і надія… у школі випускний чарівний бал.

В2.О школа рідна! Ти – як зірка в небі! Серед складних зіркових поєднань.                                  Ми тягнемося завжди всі до тебе, бо у тобі скарбниця наших знань.

В1.Сьогодні ми зібрались для прощання. Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.                      Це свято зрілості, і свято розставання, і майбуття прекрасна світла мить.

В2.Ой, чому так багато камер у залі? Може знімається якийсь телесеріал?

В1. Ні, просто українське телебачення завітало до нас у гості, щоб привітати наших випускників.

В2. І це не випадково. Всі знають, що  у цьому році школа прощається  з багатьма учнями – випускниками, які надумали іти вчитися дальше після 9 класу в коледжі, ліцеї, з тими, яких можна назвати справжніми зірками сцени і телебачення. Адже скільки святкових номерів під час навчання в школі вони підготували і показали.

В1.А як  гарно вони вміли трудитися, допомагати  по школі  наводити благоустрій та  лад. І ось сьогодні остання програма для них – талановитих і розумних, веселих і кмітливих, дуже працьовитих і завзятих!

В2. То ж,увага! В шкільному ефірі  телеканал-

1-2(разом) «Наш зірковий клас»!

В2. Стрічайте,  друзі,  гідну  зміну! Твоя  це  гордість,  Україно!                                    Стрічайте всіх  випускників - гордість та щастя  для  батьків!

В1.Хай же буде їм небо високе, ясне сонце і світла путь,                                                      Щастя, радість та натхнення.Зустрічайте! Ось вони йдуть!!!                                                    В2.Тож зустрічайте зірок  третього тисячоліття-  випускників– дев’ятикласників -2019 року!

       Під музику №2           9-тикласники  входять до зали

     Під музику №3     танцюють

В1.Дорогі наші друзі! Хай би час  зупинився:                                                                                                   Бо ця мить промайне – і  дитинство скінчиться.                                                                   Потім вибір не легкий: що робити, ким бути?                                                                              Потім буде робота, училища та інститути...

В2.Та сьогодні ваш день ! Незабутня ця дата                                                                                           Тож дозвольте, це свято уже розпочати!

В1.Через хвилину наступає урочиста мить…                                                                                      Ми привітаємо випускників на радість і на славу!                                                                                     То ж хай лунає гучно -славетний Гімн держави!

В2. Свято , присвячене врученню свідоцтв  дев’ятикласникам  про неповну  середню освіту  оголошується відкритим!

                                              Звучить гімн України№4

В1.В ефірі нашого свята телепрограма, на яку чекали багато років з нетерпінням і надією, радістю і смутком наші випускники та їхні батьки і близькі.

В2.І ось ця мить настала. У прямому шкільному ефірі  програма «Підсумки»!

В1. На сцену запрошуємо її незмінну  ведучу -  директорку нашої  школи -Романову Марину Іванівну.

                            (  №5      фон музики  для  вручення свідоцтв)

 В2. Щаслива та людина, яка зустріла у житті справжнього вчителя. Тож пам’ятайте своїх учителів завжди.

В1.Роки… Роки…Що ж, не спиняйтеся, мчіть.

І довгі дні несіть у забуття. Ніщо не вічно – лише мій учитель,

Лиш мій учитель у моїй душі живе усе життя…

В2.А пам`ятаєте дорогі  9-класники, як починалось ваше шкільне життя? Коли вас привели за руку до школи ваші рідні батьки до 1 класу і передали в надійні руки ваших перших вчителів- Петренко Галини Вікторівни та Жабської Ольги Іванввни. З того дня вперше образ вчителя формувався у ваших душах, дорогі  випускники.

В1. І зараз , з великим задоволенням ми включаємо відеозвернення-привітання  до вас, дорогі іменинники нашого торжества від вашого першого вчителя – Петренко Галини Вікторівни, яка нажаль не змогла  сьогодні бути на вашому святі, так як проводить обласні тренінги у м.Запоріжжі. Тож просимо вашої уваги на екран.

                                    №6     Відеозвернення- вітання Петренко Г.В.  №6

                         №7  Музичний дарунок від першокласників –пісня__________

В2.Дорогі 9-класники!                                                                                                                            В хвилини радості й дитячої печалі учитель був вам вірний помічник,
Його ви дружню руку відчували, він поруч був – ваш класний керівник.
В1. З  5 по 9 клас вашими класними керівниками були вчителі : Антонова Ольга Євгенівна та Нестеренко Наталія Сергіївна, які сьогодні з великим задоволенням для вас говорять слова привітання. Зустрічаємо класних керівників 9-класників!

1.Говорить Нестеренко Н.С.

2. Говорить Антонова О.Є.

                                   №8 Співає Антонова О.Є.________

(Вчителі беруть торти з запаленими  9 свічками   і виходять на центр зали)

- Дорогі діти, коли ви сьогодні востаннє ще всі разом в стінах рідної школи загадайте кожний своє бажання. Адже воно обов*язково здійсниться, головне вірити!

-А коли будете готові, то всі разом задуємо свічки, як на день народження, адже від сьогодні у вас початок нового життя.

-Отже, всі готові? Задувайте свічки (разом)-на раз,два,три!

                                       №9 Фанфари

-Хай вам щастить, любі діти!

-Удачі вам та здійснення всіх  бажань!

 

     В1.Ми перегортаємо  слідуючу сторінку нашого свята та запрошуємо на шкільну програму «Ключовий момент».

В2.Без сумніву, сьогоднішній день є ключовим моментом у житті більшості присутніх у цьому залі:  для батьків, які починають усвідомлювати, що їхні діти виросли і саме сьогодні стоять біля порогу, за яким  для багатьох із них розпочинається доросле життя. Для вчителів, які разом з батьками вели їх дітей - своїх учнів у цей святковий день...

В1.Ми отримали  незвичайного листа від батьків випускників школи. З дозволу авторів я зачитаю  фрагмент із листа.

 “Шановна передача “Ключовий момент”! Ми змушені звернутися до вас за допомогою. Просимо допомогти зустрітися з нашими дітьми. В 9 рік навчання вони забули про рідний дім. На першому місці у них було навчання в школі, на другому шкільні заходи,конкурси, флешмоби, на третьому – підготовка до екзаменів.

Дорога редакціє, будь-ласка, дайте нам, батькам, таку можливість побачитися з нашими дітьми».

В2. Школа з великим задоволенням виконує  ваше прохання. Запрошуємо на сцену авторів цього листа – батьків  дев’ятикласників  та надаємо вам слово для привітання.

                                     №10 Вихід на сцену батьків під-------

                     Відповідне слово батькам від 9- класників

1.Дорогі наші , рідні, батьки !                                                                                                                              Для нас сьогодні особливий день, бо ми серця назавжди з вами поєднали!                                                                                        І линуть звідусіль слова пісень , а поруч з нами - татусі і мами.                                    2.Рідненькі наші, милі, дорогі!Нам слів замало виразити вдячність                                                        За те, що турбувались й берегли, і небо наше сонячне і ясне!                                     3.Допомогли зробити перший крок,  разом ази науки підкоряли,                                                               Але найголовніший свій урок - це дійсно той, який від вас ми взяли!

4.Ви поруч завше в радості й біді, і від любові зцілюються рани!                                                         Ми обіцяєм вас не підвести на хвилях у життєвім океані!

5. У  цю  святкову  і  урочисту  хвилину  , коли  ми  тримаємо  в руках  перший  документ  своєї  дорослості , ми  запевняємо вас , дорогі батьки , що  будемо  намагатися  жити  достойно, будемо   гідними  вашими синами  і  дочками.

6.Ми будемо намагатися,  щоб  ні  смуток , ні  біль , ні  передчасна  сивина  не  торкнулися  ваших  ніжних душ  і  скронь.

7.Ці  свідоцтва , що  ми  їх  тримаємо  в  руках  , по  праву  належать і  вам . Хіба  без  вашої  батьківської  турботи  і  ласки  змогли  б  ми  так  успішно  подолати  вже  другу  сходинку  свого  шкільного  життя ? То ж  передаємо  у  ваші  надійні  руки  наші  перші  в  житті   документи.

8.Любі мами, й добрі тата,
У нас шкільне прощальне свято
Добре, що прийшли до нас                                                                                                                          Бо тепер в святковий час
Ми запрошуєм вас на шкільний прощальний  вальс!

                                         №11 Вальс з батьками

В1. А зараз всім увага! У прямому шкільному ефірі програма -«Стосується кожного». Настала хвилина коли ми урочисто запрошуємо до слова наших випускників,  доля яких «стосується кожного», хто находиться сьогодні в цьому залі: чи то однокласники, чи вчителі; чи то батьки дев*ятикласників, чи їх рідні … Для того щоб вони в останнє, коли ще всі  разом ,могли виразити свою подяку людям, які їх впевнено вели 9 років,  допомагаючи вже сьогодні отримати перший в житті документ та дати путівку в нове життя.

В2. Тож дай вам, доле, світлий шлях широкий -Випуск 2019 року!

Хай кожний своє щастя знайде сам! Адже зараз надається слово випускникам!

                      №12 Пісня  на м-ю «Сто дней до приказа» співає 9 клас

1.Свою мандрівку в шкільне життя ми розпочали 9 років тому, коли переступили поріг нашої рідної Молочанської школи.

2.Чи могли ми тоді подумати, що так швидко плинне час? Адже сьогодні ми востаннє зібрались  у стінах рідної школи всі разом – однокласники і вчителі.

3.Адже завтра,  хтось  із нас залишиться далі продовжувати навчання, а більшість  залишать стіни рідної школи, зорепадом увірвавшись  в сурові реалії дорослого життя.

4. Один  давньоримський філософ сказав: “ Вчитель - це посада , яка набагато                     вагоміша за найвищі посади в державі ”. Тож дорогі вчителі, ми раді вітати вас у  нашій святковій залі, адже сьогодні відбудеться урочистий зліт зоряних розсипів, яких виростила плеяда зірок - майстрів своєї справи.

5.Зірок, які щедро дарують тепло своїх сердець маленьким зірочкам, що несуть світло просвіти майбутнім поколінням.

6.Дозвольте завірити вас в тому, що світло, яким ви нас осяяли, ми будемо нести з гідністю і гордістю.

7. В процесі підготовки до свята,нами, учнями - дев*ятикласниками школи, для вас, шановні педагоги була затверджена нагорода "Зірка  освіти-2019 року".

 8. І сьогодні, ми хочемо цю нагороду вручити  нашим вчителям, як заставу нашої поваги, любові і подяки.

9. То ж церемонія вручення   нагород "Зірка освіти -2019 року" оголошується відкритою

                                        Фанфари - фон музика для вручення   №13
10.За багаторічну плідну працю на освітянській ниві, за неоціненний внесок у розбудову найкращого в Україні Молочанського  опорного закладу  загальної середньої  освіти І-ІІІ ступенів – нашої школи, за створення сприятливих умов для навчання і виховання талановитої молоді.  За демократичне і прогресивне керівництво закладом, за професійну неперевершеність, за материнську турботу про кожного учня, за щедрість душі, за справедливість і мудрість, за щоденні зустрічі своїх учнів на порозі школи, невтомну боротьбу за додержання школярами дрес-коду, за міцні знання, патріотизм, цілеспрямованість, людську порядність, з якими вирушають у самостійне життя випускники школи, нагороджується нагородою  "Зірка освіти -2019 року"  в номінації “Жінка ІІІ тисячоліття ” – директор  нашої  школи – Романова Марина Іванівна. (квіти)                                                                      11.Ой, яка нелегка доля  бути завучем у школі! 
Робиш розклад на зорі,  кругом тебе – школярі. 
Всім їм треба раду дати,  вчителями керувати. 
Дивувався кожен з нас,   як виходить це у Вас! 
Тож бажаєм на майбутнє   добрих і старанних учнів.                                                                     Не підводять хай ніколи  вони Вас і рідну школу! 

Нагородою "Зірка освіти -2019 року"  у  номінації «Усе гаразд, усе нормально: навчальний рік скінчився!» нагороджується єдиний і неповторний, постійний і незмінний, часом суворий, але завжди справедливий,   завуч нашої школи:  Мікешина Олена Святославівна (квіти)

12) Дорогі наші перші, найрідніші вчителі: Галино Петрівно і Ольго Іванівно!

Ну як же Вам не дякувать в цей час за те, що розум, щирість, вміння –

Все віддавали Ви для нас.

13) За все пробачте нам, що іноді ми неслухняними були.

Та ми ж вас всі любили до безтями, любили так, як тільки вміли ми.

14) Ви нас впізнали? Подивіться:тут ваші першокласники стоять,
Носили ми великі ранці, і ручки забували ми узять.
15)З любов’ю згадує про вас увесь наш 9-а і 9-б клас.
Такими милими, знайомими  ми були рідними для вас,

16) Нагородою "Зірка освіти -2019 року"  у номінації «Від шести до дев’яти» нагороджуються  найдобріші, найрозумніші, найкращі вчителі початкових класів – наші найперші, найрідніші другі мами: Петренко Галина Петрівна та Жабська  Ольга  Іванівна! (квіти)-                                                                   

 17.В хвилини радості й дитячої печалі учитель був нам вірний помічник,
Його ми дружню руку відчували, -  він поруч був – наш класний керівник.
18.Класні наші нас вчили дружити, за класом ми закінчували  клас. 
Велике спасибі сьогодні тому,  хто сил не шкодував для нас! 
19.Спасибі, що ви нас любили,  суворість вам до лиця. 
За те, що ви нас мислити навчили.  спасибі за все, що зробили  для нас. 
20.Хто був ініціатором шкільних справ? 
Хто нам завжди допомагав? 
21.Хто підбадьорити умів? 
Хто захищав нас завжди всіх? 
Хто любить жарти, гумор все таки? 
Звичайно, (всі) - наші класні керівники! 

22. Нагородою "Зірка освіти -2019 року"  у номінації « Дуже «Класна» нагороджуються єдині і неповторні, елегантні й принципові, наші найкращі класні керівники :Антонова О.Є, та Нестеренко Н.С. (квіти)

23.А ми продовжуємо церемонію вручення премії "Зірка освіти -2019 року"  .  Наступна наша номінація – « Володар і слова, і пера».

Яка чудова українська мова: іменник, сполучник, частка, дієслово                                                Дякуєм, шановна, за пейзажі мовні, за фразеологізми і влучні цитати,

Ви нас научили рідну мову знати!                                                                                                          До нагородження у  цій  номінації представлена - Коржикова Олена Василівна

Ми щиро дякуємо Вам за те, що Ви відкрили нам красу і співучість української мови.(квіти)

-24.Ми фізику  радо сьогодні вітаєм. Цікава наука про Всесвіт і світ.
А скільки законів, обчислень усяких! І всі пам’ятати і знати всі слід.
Спасибі від учнів за ваші уроки, і щирі вітання із святом для вас.
Нові вам закони відкрити бажаєм. Хай буде в житті лише зоряний час!

Премією"Зірка освіти -2019 року"  у номінації « Володарка протонів та нейтронів»   нагороджується – Піхота Наталія Михайлівна (квіти)

25.Ми з вами зараз перенесемося

«В далеке минуле і мандри прекрасні
В сучасні події, дебати щодня.

Учитель історії - маг і оракул
Бо дуже важливі дає він знання!
Історика  гречно зі святом вітаєм,
Спасибі за вічний учительський труд!
Ох ти, історіє, хто тебе знає?
Де твої витоки, з відки течуть?

Премією"Зірка освіти -2019 року" до нагородження у  номінації « Оракул минулого» представлений – Євтушенко Дмитро Юрійович.(квіти)

26.Ну ви скажіть, як можна біологію любити?
Ви лише вслухайтеся в ці страшні слова:
Мітоз, мейоз, епофіз, види, типи – 
Від них йде обертом дитяча голова!
 Як можна рік у рік розповідати:
Гліколіз, плазмолема – просто жах!
Але коли ти вмієш всіх навчити
І від бактерій до людини перейти,
То діти зможуть цю науку полюбити,
І будуть знати її так, як ви.

27.Через декілька років запалають  зірки і в біологічній науці. Молоді вчені зроблять сенсаційні відкриття в галузі біосистематики. В енциклопедійних статтях про них буде повторюватися один біографічний факт: навчався в Молочанському опорному закладі .  Путівку у велику науку отримав від учителя біології  Бурило Галини Петрівни.

Премією"Зірка освіти -2019 року"  у номінації  « ЇЇ чекає нобелівська премія» нагороджується Бурило Галина Петрівна. (квіти)                                                                 

28.А ми продовжуємо!  Наступна номінація – «Чарівниця хімічних реакцій»

 «Хімія - наука віку»,– пам’ятаємо кожну мить.
Так вже травлять всі Людину, що не знаємо що робить.
Хто з вас хімію не знає, і не поважає
Той у грудях, либонь, не серце, а лиш осмій має!

До нагородження Премією "Зірка освіти -2019 року" у  номінації «Чарівниця хімічних реакцій » представлена Зачосенко Олена Іванівна (квіти)                                                                 

29.Церемонія вручення премії « Зірка освіти -2019 року» в номінації – «Зірка Міжнародних  відносин».

30. Ladi  es an djentelmen!

29.Пані та панове!

30. Our party is going on.

29. Наш вечір продовжується.

30. And we are very pleased to feel the atmospere of warmness, love which is now in the hall.

29. І нам дуже приємно відчувати  цю атмосферу  тепла, уваги  і  любові  яка  панує  сьогодні  в нашому  залі.  Як ти думаєш, нас всі зараз розуміють?

30.Якщо хтось не зрозумів, раджу пройти курс шкільної програми по вивченню англійської мови  у наших вчителів.

 А у номінації «Зірки Міжнародних  відносин» премії « Зірка освіти -2019 року» нагороджуються : Видиш Оксана Валеріївна, Євтушенко Вікторія Вікторівна, Лісова Світлана Іванівна! (квіти)

31. Номінація « Магістр фізичного розвитку»

Спасибі скажем фізкультурі за те, що в нас вже сила є
Що нам, незграбним ведмежатам, красу і грацію дає!

До нагородження премії « Зірка освіти -2019 року»  у  номінації« Магістр фізичного розвитку» представлений –Шпайхер Олександр Ігорович(квіти)

32.Премією « Зірка освіти -2019 року»  у  номінації «В здоровому тілі-здоровий дух» нагороджується Рензяєва Ірина Анатоліївна  (квіти)

Тож вітаєм вчителя, який  не тільки про здоров*я все знає,
А й уміє на практиці  показати та других навчає. (квіти)

33. На уроках малювання  ми любили малювати.
І у витворах своїх  щиру дійсність помічати.
Світ чудовий кольоровий  на папері зображали
І малюнками своїми  геть усіх навкруг вражали

 

 Премією « Зірка освіти -2019 року»  у  номінації «Всіх дивує як  сучасний художник малює» нагороджується - Гончаренко Руслан Юрійович (квіти)

34.Кажуть, школа споконвіку – то є храм науки

Та до чого всі  знання, як не миють руки,

Щоб  зростали не ледачі  учні, а старанні

Є хороший їм урок – трудове  навчання.

То ж вітаєм  вчительку, що не тільки сама знає,

А й уміє шить й варить , ще й інших  навчає!

Премією « Зірка освіти -2019 року»  у  номінації  « Праця та труд-все перетруть» нагороджується Скліфос Лідія Терентієвна (квіти)

35.Відкриєм ми простори Інтернету,

Його глибин незвідані шляхи,

Корисні посилання і веб-сайти,

І скриньки, і домашні сторінки.

Онляндія — безпечна веб-країна,

Корисну інформацію надасть,

Як ненька — наша рідна Україна,

І захистить, та ще й поради дасть.

Премією « Зірка освіти -2019 року»  у  номінації  «ON-ляндія - безпечна веб-країна» нагороджується Сап*яник Ольга Миколаївна (квіти)

36.Нас математики навчали,  щоб ми усе прорахували:
Що  множити, а що  ділити  і як в складному світі  жити.                                                                                         За це ми вдячні   вчителям.  Від нас — уклін  доземний вам!

Премією « Зірка освіти -2019 року»  у  номінації  «Математика – цариця наук» нагороджуються Грабова Галина Миколаївна та Фокша Світлана Євгенівна (квіти)

37.Де така ще школа є, щоби всіх тут так любили                                                                           Де така ще школа є, щоби учнів гарно вчили,                                                                                                         Запитайте ви кого-небудь,                                                                                                                                        Вам зразу ж відповідь дадуть:                                                                                   

 38.Лише у нашій тільки школі  всі вчителі такі чудові                                                                                                                                                                    Розумні, щирі, суперові –  всі вчителі наші чудові !

                 №14   Пісня на мелодію «Лише у нас на Україні»

 В1.Доргі дев*ятикласники!

Сьогодні вам лягли дороги дальні,

Цвітуть зірки і вабить висота,

В2.У школі гімн відлунює прощальний,

Над  залою  окрилено зліта!

В1.Свято, присвячене  врученню свідоцтв  дев’ятикласникам   оголошується закритим!

 

                                                 №15 Гімн України

В1.Ідіть красиві, сильні, юні, гожі,

Ідіть в життя, що сповнене чудес.

В2.Ідіть і хай Господь вам допоможе

І мамина молитва до небес.

В1.Бажаєм вам в житті іти сміливо,

Бажаєм щастя кожному знайти!

В2.Хай здійсниться, що кожному хотілось

В дорогу, випускники. Щасливої путі!

Разом: Та ласкаво запрошуємо в 10 клас!

                                             Звучить  №16

Нравится