Пам'ятка для батьків «Організація театралізованої діяльності в сім'ї»

Пам'ятка для батьків

«Організація театралізованої діяльності в сім'ї»

 

В процесі спільної дитячо-театральної діяльності встановлюються тісні відносини між батьками і дітьми. Театр — це джерело нових знань, емоційних переживань, відчуттів. Виконуючи ролі персонажів з різними характерами, діти «приміряють» на себе різні моделі поведінки в суспільстві.

Шановні батьки! Якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина була успішною — пропонуйте їй театралізовану діяльність!Завдяки цій діяльності у дитини будуть розвиватися: психофізичні здатності (міміка і пантоміміка); психічні процеси (сприйняття, уява, мислення, увагу, пам'ять); мова (монолог, діалог); творчі здібності (вміння перевтілюватися, імпровізувати, брати на себе роль).

Ви можете разом з дитиною розігрувати вірші, казки, оповідання, міні-сценки за ролями — особливу увагу приділяйте виразності інтонації; використовувати вправи і етюди, ритмопластику, мовні ігри та вправи; театральні ігри; вчити володіти іграшками і всіма доступними видами театру; виготовляти і підбирати атрибути, ляльки та іграшки, елементи костюмів; на сімейних святах і у самостійній діяльності, використовувати різні види театрів (площинні, тіньові, іграшки, пальчиковий тощо).

Пам'ятайте, щоб розвинути справжні здібності дитини, їй необхідно пропонувати особливу діяльність, в якій вона зможе активно проявити свою самобутність і незвичність бачення світу.

Бажаємо Вам творчих успіхів!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нравится