Козацькому роду - нема переводу!


Мета: познайомити дітей зі святом Покрови. Розкрити зміст і традиції свята як минулого, так і сьогодення. Пояснити чому свято Покрови є днем українського козацтва, і яке значення воно має сьогодні.

Виховати в учнів любов до Батьківщини. Повагу і шану до бійців АТО. Закликати бути небайдужими до подій на Сході України, до людей, які захищають і боронять українські землі.

Виховати в учнях справжніх патріотів і захисників Вітчизни.                                    

Доброго дня учні.

Приходить світле і радісне свято – Покрови Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід, за мир і добро на нашій землі.

         Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Присвята Богородиця боронила наш народ, наше козацьке військо, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом. Саме тому в Україні свято отримало другу назву Козацька Покрова і відзначається ще як день українського козацтва і День захисника України.

         Згідно з указом № 806/2014 Президент України постановив: «Установити в Україні свято – День захисника України, яке відзначали щорічно 14 жовтня». Це свято є поправу  всенародним, бо захисниками Вітчизни є учасники національно-визвольних рухів ХХ століття, добровольці і військові, волонтери, діти і дорослі.

1.     День захисника України -

Мужності й геройства свято.

І ми вклоняємося тим,

Хто нині з автоматом

Наш спокій береже.

 

2.     Доволі нам руїни і незгоди,

      Не сміє брат на брата йти у бій,

      Під синьо - жовтим прапором свободи

      З’єднаємо весь великий нарід свій.

 

3. Велику правду для всіх єдину,

Наш гордий клич народові несе.

Батьківщині будь вірний до загину,

Нам Україна вище понад все!

 

Наших героїв ми вітаємо,

Уклін шлемо їм до землі!

За їхній подвиг, за відвагу

Для них даруємо пісні!

 

Пісня «Квітуча Україна»

Ми часто чуємо як волонтери допомагають, а подекуди навіть рятують наших захисників на передовій. З власного досвіду я можу сказати -  це дивовижні люди. Вони приходять на допомогу, коли їх найбільше чекають. Вони знаходять кошти, ліки, продукти харчування і ризикуючи власним життям везуть їх на фронт. Сьогодні я маю честь познайомити вас із такою людиною. Вона пройшла тяжкі випробування. Була в полоні, зазнала тортур. Та вона вистояла, бо знала вона потрібна їм -  солдатам, вона потрібна Україні!

        

Танець Гопак

Боротьба за незалежність України продовжується і зараз. На Донеччині і Луганщині, на превеликий жаль, гинуть наші патріоти – добровольці та воїни української армії.

      Давайте хвилиною мовчання вшануємо пам'ять загиблих воїнів у цій війні.

Хвилина мовчання

Схилімо голови низько перед пам’яттю і подвигом своїх синів України – героїв небесної сотні і героїв АТО і промовимо молитву за душі загиблих.

    Нехай ніхто не половинить, твоїх земельне розтина,

    Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.

    Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод –

    Ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ.

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

     Бо ти єдина Україно, бо ти на світі в нас одна.

Ми бажаєм вам миру!Ми  бажаєм  вам єдності. Ми бажаємо  мирного неба над головою і рідної землі під ногами. Дякуємо за увагу. І дай Господь бути під покровом Святої Покрови вічно.

Нравится