"Збережемо разом!" Тиждень енергозбереження в Новопетриківській школі.

«Збережемо енергію – разом!», - під таким гаслом пройшов тиждень енергозбереження в Новопетриківській школі, де відбувся комплекс заходів, направлених на популяризацію та пропаганду економічних, екологічних та соціальних переваг енергозбереження та забезпечення виховання в учнів ощадливого ставлення до використання паливно-енергетичних ресурсів.

Протягом тижня для школярів проводилися інформаційні хвилини, виховні години та єдині дні інформування з теми енергозбереження. По всіх класах проведені бесіди, години спілкування та різноманітні конкурси дитячої творчості, під час яких діти створювали малюнки, агітплакати, орієнтовані на пропаганду енергозбереження й раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів. Під час круглого столу «Збережемо енергію – разом» школярі поміркували над важливістю економії енергії. Також учні приймали участь у шкільному конкурсі  «Скажемо «так» енергозбереженню» та  в акції «Розмалюй життя в зелений колір»,переглядали відео - мультфільм «Добре світло». Нікого не залишили байдужим лекція «Енергозбереження як складова енергетичної безпеки України» та урок «Бережіть тепло», під час яких учні зрозуміли, що навіть маленьке зусилля кожного рятує навколишнє середовище таще раз усвідомили - енергію треба споживати розумно.  

 

Отже,  тиждень був насичений різноманітними заходами з енергозбереження, до проведення яких долучилася вся шкільна родина. Це ще раз доводить,  що наші діти мають активну життєву позицію, почуття власної причетності до загальної справи, зокрема до проблем школиНове покоління виросте вже з іншими поглядами на споживання енергії.  Покоління, для якого енергозбереження буде нормою життя.

Like it