Участь учнів у міжнародному конкурсі дитячого малюнку « МОЯ УКРАЇНА – UCRAЇNA MIA» у Римі.


  У січні, у самому центрі італійської столиці римляни та гості міста мали нагоду побачити, якою уявляють і відчувають свою Батьківщину маленькі українці. Ця неймовірно світла, кольорова і яскрава виставка — результат міжнародного конкурсу дитячого малюнку « МОЯ УКРАЇНА – UCRAЇNA MIA», який цього року проводила італійсько-українська асоціація Ucraіna CreAttiva за підтримки Посольства України в Італії. 

  З м.Нікополь до участі у конкурсі були представлені роботи учениць «НСЗШ І-Ш ст.№ 4 ,керівник – Гуд С.С. Дівчатка Сафонова Інеса (15р.) та Ярошенко Катерина (16р.) натхненно відобразили на папері свою Батьківщину - рідну землю, яку українці душевно називають Ненькою!

  Дуже приємно, що дівчата вперше взяли участь у Міжнародному конкурсі .Юних майстринь пензля нагородили  сертифікатами учасників конкурсу.

Сафонова Інеса, 15 років
Дніпропетровська обл., м.Нікополь
"Історія мого народу"
Коли я малювала свій малюнок, я хотіла відобразити саме історію нашої країни, так, як я її бачу. Справедливу, вільну, волелюбну, незалежну, квітучу державу.

Ярошенко Катерина, 16 років
Дніпропетровська обл., м.Нікополь
"Квітуча Україна"
На цій роботі намальована дівчина з прапором в руці. Я надихнулася віршем В.Сосюри "Любить Україну" і захотіла передати наскільки чарна і цікава українська культура.

Like it