Стаття. Увага! Діти - на дорозі!

Здоров’я і життя наших дітей – найвища цінність на землі. Тому, на дорослих покладається неабияка відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу №1 «Ластівка», розкриваючи комплексне бачення даної проблеми, долучився до проведення профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!». Педагоги використовують різні форми роботи з дітьми: екскурсії, спостереження, зустрічі з представниками національної поліції та працівниками автошколи, заняття та розваги. Одна з таких розваг «Країною дорожніх знаків» дала змогу нашим малюкам не лише згадати правила дорожнього руху, а й закріпити практичні навички юного пішохода. Старші дошкільники взяли участь у вікторині «Безпечний шлях», в ході якої діти надавали лише правильні відповіді на запитання. Особливо малюкам сподобалися фото та відеозапитання улюблених героїв мультфільмів. Успішно також пройшов конкурс на кращу казку про безпеку дорожнього руху. 16 вихованців виявили бажання проявити свої творчі здібності у мистецтві слова.

Доречно додати, що робота по навчанню дітей правилам дорожнього руху в дошкільному закладі проводиться систематично, протягом усього навчального року і обов’язково із залученням батьків вихованців. Адже, як відомо, лише за такого підходу діти матимуть стійкі знання та вміння.

Тож, маємо надію, що спільні зусилля батьків та педколективу дошкільного закладу допоможуть малятам в майбутньому стати свідомими зразковими пішоходами та водіями, попередити будь-яку дорожньо – транспортну пригоду.

 

Like it