Привітання з нагоди закінчення 2019/2020 навчального року

 

Шановні учні, педагоги, батьки!

2019/2020 навчальний рік ми завершили в особливих умовах! Завдяки згуртованості всіх учасників освітнього процесу – учнів, педагогів, та батьків нам вдалося організовано закінчити навчальний рік.

Карантин дав шанс відкрити нові можливості не тільки для навчання та саморозвитку, а й підштовхнув нас до нових творчих та креативних ідей!

Вітаю всіх вас з урочистим, радісним, надзвичайно незвичайним святом «Останнього дзвоника»!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для наших випускникі - особливо радісний і пам’ятний день, адже позаду залишилось маленьке 10-річне життя, наповнене важливими подіями, цінними відкриттями, веселими моментами і дрібними прикрощами. Сьогодні вони прощаються зі школою й вирушають у самостійне доросле життя.

Я дуже хочу, щоб всі молоді люди вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію. Щиро бажаю вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Щасти вам у всьому! У добру путь!

Шановні колеги!

У цей день я хочу побажати Вам  мудрості та терпіння. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром! Це період, коли закінчується один етап і починається інший. Тому бажаю Вам оновлення, нових ідей, натхнення, гарного відпочинку і перезавантаження перед наступним роком!

Щирі слова подяки і вам, шановні батьки!

Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги. Зичу вам миру, процвітання, віри і впевненості у завтрашньому дні, добра й благополуччя, міцного здоров’я і злагоди у ваших оселях та родинах!

Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.

Олена Вєдяєва, директор ХЛ № 107.

Останній дзвоник 2020 в Харківському ліцеї №107 ХМР ХО

Like it