Правила поведінки батьків на святкових ранках


1.    Прийшовши на свято, пам’ятайте, що воно організоване для всіх дітей, а не тільки для вашої дитини.

2.    Телефонні дзвінки  під час свята можуть заважати дітям та ведучому свята.                                  

3.     Якщо ви побачили, що вашій дитині потрібно поправити  костюм, не хвилюйтесь і не намагайтесь заправити дитину, кличучи до себе. Вихователь обов’язково побачить проблему і виправить її, і надалі намагайтесь не надягати дитині незручних костюмів

4.    Надмірна фото- та відеозйомка відволікає дітей                                                                                           

5.    Якщо раптом, розказуючи вірші чи слова своєї ролі, ваша дитина забула текст, не слід викрикувати підказки з місця. Вихователь тихенько підкаже дитині.

6.    Ви побачили, що ваша дитина не повністю розкрила свої можливості на святі – не біда. Попереду багато не менш цікавих свят і розваг, де ваша дитина ще зможе показати свої таланти.

7.    Не хвилюйтесь, що чиясь дитина може те, чого поки що не вміє ваша. Настане час коли ваша дитина все це зробить з неменшим успіхом. Ми разом з вами  допоможемо вашій дитині в цій перемозі!

8.     Ніколи не прирівнюйте дітей один до одного. Завжди порівнюйте особистий розвиток дитини. Нехай її успіхи і досягнення радують вас.

9.      Перед тим як ввійти до музичної зали, вдягайте, будь-ласка, змінне взуття або бахіли                                  

10.                       Пам’ятайте: свято для всіх дітей! Приймати участь у святі, співати пісні, танцювати, розігрувати сценки полюбляють всі діти. Вмійте радіти за всіх маленьких артистів!!!

 

Like it