Пам’ятка для батьків « Дозвілля з дитиною на природі»


Дуже корисним і актуальним для будь-якої дружньої родини залишається дозвілля дорослих з дітьми на природі – в парковій зоні, за містом або ж взагалі на курорті.

Заміський відпочинок – його якість і зміст, багато в чому залежить від кліматичних умов вашого місця проживання, а також від екологічної обстановки у вашому регіоні. Якщо вона досить гарна, можна вибратися на річковий пляж або сходити за грибами в ліс. Якщо ж вона залишає бажати кращого – купатися у водоймах і є гриби може бути небезпечно для здоров’я вашої дитини, незалежно від того, скільки йому років.

В такому випадку краще обмежитися прогулянками по лісі, пікніком на природі із заздалегідь приготованими продуктами , збором фруктів і ягід, які не настільки чутливі до наявності поблизу важких хімічних або металургійних виробництв.

Для повного оздоровлення і зарядити позитивною енергією на тривалий час вперед, дуже бажано хоч іноді вибиратися разом з дітьми на курорти – на море, в гори, в санаторії з чистими джерелами і цілющими грязями.

Шановні батьки!

1.Перебуваючи на присадибній ділянці, зверніть увагу дітей на перших комах.

Чому з'явилися метелики? Де вони літають? Чи потрібні рослинам метелики?

2. Зверніть увагу дітей на те, чим зайняті птахи? Де вони мешкають? Чим живляться? Яку користь приносять?

3. Прочитайте дітям книжку Ю.Дмитрієва «Про природу для великих і маленьких». Спробуйте подивитися на природу разом з дітьми очима героїв цієї книги.

4. Запропонуйте дітям розповісти вам оповідання, яке прочитали їм у дитячому садку (З.П.Плохій «Хто потрібніший») і виясніть, хто ж самий потрібний на Землі?

 

Like it