Самоаналіз уроку математики в 4 кл .Інформаційна картка учасника І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2016»

 

Самоаналіз відкритого уроку на конкурс "Вчитель  року"

Інформаційна картка

учасника І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2016»

Прізвище, ім’я та по батькові

Решетняк Світлана Валеріївна

Місце роботи (найменування освітнього закладу відповідно до статуту)

Молочанський НВК

«ЗОШ  І-ІІІ ст.-гімназія»

Посада

Вчитель початкових класів

Освіта  (найменування  вищого

навчального закладу, рік закінчення

навчання)

Вища

Бердянський державний педагогічний інститут

Самоосвіта  (за  останні  5  років;

очна,  дистанційна  форма;  рік

проходження  та  найменування

освітніх  програм,  курсів,  тренінгів

тощо)

2012р.

КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР

Вебінари ВГ «Основа»: «Веб-квести в позакласній роботі», «Щоб урок звучав, або Часозбережувальні технології в дії», «Технологія розвитку критичного мислення: таксономія Блума та багаторівневе опитування», «Мистецтво створення презентацій. Огляд сервісів», «Ненудна підготовка до школи», «Урок в одному малюнку. Інфографіка на уроці».

Вебінар інтерактивної школи творчого вчителя «Ранок»: «Особливості організації та проведення уроків з української мови в 4 класі шкіл з російською мовою навчання. Розділові знаки при однорідних членах речення.»

Перше місце у конкурсі «Крейдою на дошці» березень 2014р.

Педагогічний стаж

20 років

Кваліфікаційна категорія

Вища

Звання

«старший вчитель»

Педагогічне кредо

У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити.

Технології, методи та форми, що використовуються у навчально-виховному процесі

Елементи технологій: колективно-групового навчання, кооперативного навчання, формування творчої особистості. Інфографіка. Форми нестандартних уроків: урок-конструктор, урок-пазл, урок-банк, урок - казка, урок-проект, урок-квк. Методи «Дерево рішень», «Сходинки успіху», метод « ПАЗЛ», «Кластер», «Мозковий штурм», "Робота в парах", "Робота в групах", «Сінквейн» та інші.

Автопортрет «Я – педагог і особистість» (у формі есе)

Я – Решетняк Світлана Валеріївна, вчитель початкових класів Молочанського НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст.-гімназія» в якому працюю вже 20 років.

Учитель початкових класів - професія особлива.

            Я - перший учитель, який входить в життя дитини і його сім'ї. Це усвідомлення величезної відповідальності перед державою, суспільством і, перш за все, - перед учнями. Кожен день на мене дивляться очі моїх вихованців. В одних - настороженість, в інших - інтерес, надія, а найголовніше  віра в те, що їх перший учитель самий розумний, добрий і красивий.  У кожного свій особливий світ, який не можна зруйнувати, якому треба допомогти розкритися, запалити вогонь в очах і не дати йому згаснути.

Візьми своє серце,

Запали його сміло,

Віддай його людям,

Щоб вічно горіло!

Це девіз нашого дитячого колективу «Промінці»- гасло,  яке надихає кожного бути неповторними, відкритими, цілеспрямованими промінцями , того сонечка, яке світить в їхніх серцях.

      У мене особлива професія, в чомусь навіть унікальна. Думаю, що саме любов - визначальна якість моєї спеціальності: передусім любов до дітей - навряд чи без неї можна стати Учителем. Діти вчать мене бути мудрою, бути натхненною, закликають до постійної творчості.

     Згодом, розумієш, що учень у вчителеві  хоче бачити не просто наставника і людину, що передає знання. Учень хоче отримувати знання у співпраці. Переконана, що саме співпраця, а не чергове навчання є ще однією запорукою успішної роботи будь-якого вчителя.

            Любов до праці - професія учителя припускає щоденну наполегливу роботу. Треба багато сил для того, щоб навчити читати, міркувати, писати, малювати, дружити, жити за шкільними і загальнолюдськими правилами. І мені це до душі, подобається бути потрібною. Тому я і працюю в початковій школі, а поряд зі мною мої колеги, талановиті люди, майже чарівники, кожен Особистість.

          На землі безліч професій і немає жодної марної. А особливо потрібною є та, яка вимагає великих знань, кмітливості, великого терпіння, сил і енергії, та, що звучить гордо - Учитель.

          Бути вчителем - це здорово! Я пишаюся тим, що я - вчитель. Я вдячна долі за те, що мені пощастило вибрати справу до душі і присвятити їй своє життя.

Посилання на персональний Інтернет-ресурс (за наявності)

 

http://molshkola2.klasna.com/ru/user/reshetnyak--11/

http://molshkola2.klasna.com/ru/blog/blog/index

 

 

 

Like it