9 клас. Історія України.


Классы: 
9а, 9б, 11Д
Тільки учні школи та зазначених класів мають доступ до курсу.Курс історії України в 9 класі відповідає оновленій програмі.

Лекція Лекцій (14)
Завдання Завдань (2)Склад курсу

Частина 1. 9 клас. Історія України. Тема 1. Українські землі у складі Російської імперії наприкінці ХVІІІ – у першій половині ХІХ ст.


Курс призначений для учнів 9 класу. Складено за програмою 2017 р.

Лекція Лекцій (5)
Завдання Завдань (0)Частина 2. 9 клас. Історія України. Тема 4. Українські землі у складі Російської імперії в другій половині ХІХ ст.


Курс призначений для учнів 9 класу. Створено за оновленою навчальною програмою, яка буде чинною у 2017/2018 навчальному році. Складається з семи лекцій-занять та тематичної контрольної роботи. В кожній лекції необхідно опрацювати теоретичний матеріал, виконати запропоновані завдання. А також наобхідно вивчити виділені дати, ознайомитись з глосарієм, щоб пояснювати та застосовувати необхідні терміни. Кожна лекція містить додатковий матеріал для учнів, які хочуть знати більше, готуються до конкурсів та олімпіад. БАЖАЄМО УСПІХУ У ВИВЧЕННІ ІСТОРІЇ ТВОГО НАРОДУ!

Лекція Лекцій (4)
Завдання Завдань (1)Частина 3. 9 клас. Історія України . Тема 7 . Українські землі на початку ХХ століття.


Курс складається з лекцій та тематичної контрольної роботи. Висвітлює особливості формування індустріального суспільства в українських землях у складі Російської та Австро-Угорської імперії; характеризує суперечливі процеси модернізації життя населення; політизацію українського національного руху; оОсобливості духовного розвитку в умовах модернізації суспільства.

Лекція Лекцій (5)
Завдання Завдань (1)