7 клас. І С Т О Р І Я У К Р А Ї Н И


Вартість (грн.):  Безкоштовний

Курс без підтримки вчителя
Зареєстровано учнів: 21

Курс призначений для учнів 7 класу. Внесено зміни відповідно до змін до програми в 2017 році.

Лекція Лекцій (13)
Завдання Завдань (7)Склад курсу

Частина 1. 7 клас. Історія України. Тема 1. Виникнення та становлення Русі - України.

Вартість (грн.):  Безкоштовний

Перший курс історії України в 7 класі. Містить 4 лекції, практичну роботу та тематичну контрольну роботу. Зміст лекцій відповідає чинній програмі, містить теоретичний матеріал, ілюстрації, відеоматеріали, цікаві тренажери та ігри.

Лекція Лекцій (4)
Завдання Завдань (3)Частина 2. 7 клас. Історія України. Тема 2. Київська держава (Русь-Україна) наприкінці X – у першій половині XI ст.

Вартість (грн.):  Безкоштовний

Курс призначений для учнів 7 класу. Створено за оновленою навчальною програмою, яка є чинною у 2017/2018 навчальному році. Складається з 4 лекцій-занять та тематичної контрольної роботи. В кожній лекції необхідно опрацювати теоретичний матеріал, виконати запропоновані завдання. А також необхідно вивчити виділені дати, ознайомитись з глосарієм, щоб пояснювати та застосовувати необхідні терміни. Кожна лекція містить додатковий матеріал для учнів, які хочуть знати більше, готуються до конкурсів та олімпіад. БАЖАЄМО УСПІХУ У ВИВЧЕННІ ІСТОРІЇ ТВОГО НАРОДУ!

Лекція Лекцій (4)
Завдання Завдань (2)Частина 3. 7 клас. Історія України. Тема 3. Київська держава у другій половині XI – першій половині XIII ст.

Вартість (грн.):  Безкоштовний

Курс історії України в 7 класі. Містить 5 лекцій, практичну роботу та тематичну контрольну роботу. Зміст лекцій відповідає чинній програмі, містить теоретичний матеріал, ілюстрації, відеоматеріали, цікаві тренажери та ігри.

Лекція Лекцій (5)
Завдання Завдань (2)