Конкурси для дітей


Конкурси для дітей

"Модель"

Дівчинці потрібно пройти по одній лінії, як по подіуму, з книгою на голові певну відстань на час. Попередь майбутніх учасниць заздалегідь - нехай вдома потренуються.

 "Вгадай страву"

Дівчаткам потрібно уявити, що перед ними стоїть стіл з різноманітними стравами. Їх багато, і вони дуже смачні, але об'єднує всіх їх одне: вони всі мають у складі картоплю / яблука / тісто або щось інше. Конкурсанткам потрібно перерахувати якомога більше страв з картоплі (або на букву к/п/л тощо) по черзі.

Пилосос

Для гри потрібні кілька однакових груп предметів (підійдуть деталі конструктора) і кошика за кількістю гравців. Кількість груп предметів також залежить від кількості гравців. Різні предмети розсипають по підлозі доріжкою, дається кілька хвилин на запам'ятовування, де що лежить. Потім ведучий зав'язує гравцям очі хустинкою або шарфом. Гравці сідають навпочіпки і намагаються зібрати якомога більше предметів в свою корзину.

Ніжні слова

Діти стають у коло. Ведучий говорить ніжне слово про маму і передає повітряна кулька того, хто стоїть поруч. Той також говорить ніжне слово і передає кульку далі. Хто не назвав слово, виходить з гри. Перемагають 2-3 дитини, які залишилися.

Гардероб

Для гри слід приготувати якомога більше рукавиць. Дівчатка стають в коло, в центрі якого знаходиться купа рукавиць. За сигналом ведучого треба надіти як можна більше рукавиць на руку за 20-30 секунд. Умова: надягати рукавиці тільки на одну руку.

 

Макіяж

Запрошуються пари чоловік / жінка. Жінка повинна бути красива завжди, а вже тим більше на вечірці, тому перед «корпоративом» учасниці конкурсу направляються в «салон», Де «майстра» зуміють професійно нафарбувати їм губи. Тільки майстри ці — чоловіки, на руках яких одягнені рукавиці.

Який буде результат — оцінять глядачі. Перемагає пара, в якій у пані вийшли ідеальні губки.

 

 

Молоді мами

Запросіть для участі дівчат і молодих жінок, поставте їх парами і зв’яжіть їх дотичні руки. Тепер покладіть перед кожною парою голу ляльку і пелюшку і запропонуйте молодим мамам запеленать «новонародженого». Хто швидше і акуратніше зробить це, той і переможе в конкурсі.

Жіноча логіка

Ведучий називає список предметів, учасники повинні вибрати зайвий і обгрунтувати свій вибір. Прикмети завдань:

 • келихи, склянки, тарілки (тарілки зайві, так як інша посуд зі скла);
 • віскоза, бавовна, акрил (зайвий акрил - штучні волокна);
 • праска, блендер, чайник (зайвий - праска, йому нічого робити на кухні);
 • перець, сода, сіль (сода зайва, її не кладуть в суп).

 

Жінка за кермом

У сучасному світі все більше дам водить автомобіль Продемонструвати майстерність пропонується жінкам. Учасницям видаються іграшкові машинки на мотузочках, і пропонується подолати заданий маршрут. Перемагає та, що приїде швидше, порушивши якомога менше правил.

Розверни цукерку

Якщо в будинку є боксерські рукавички, то дівчаткам можна дати завдання спробувати в них розгорнути цукерку. Якщо боксерських рукавичок немає, то замінити їх зможуть звичайні рукавиці.

Вдалий внесок. Для цієї гри на 8 березня знадобиться кілька скляних банок і багато дрібної розмінної монети, поділеної на рівні суми. Завдання на влучність: потрібно кидати монетки, намагаючись потрапити в банку з певної відстані (наприклад, 2 метра). Потім монетки в кожній банці підраховуються. Та, якій вдалося зробити найбільший внесок, - сама винахідлива, вона забирає всі гроші собі.

 

 

 

 

 

Най най

Цей варіант можна використовувати і для учнів молодших класів. Медалі за номінаціями готують заздалегідь, відповідно до кількості дівчаток на святі.

 • «Міс Популярність». На аркушах паперу хлопчики пишуть, яка дівчинка сама товариська, популярна, відкрита. Визначають саму - саму дівчинку для вручення медалі.
 • «Міс Попелюшка». Ступню кожної дівчинки обводять по контуру на лист і порівнюють. Медаль вручається найменшою ніжці.
 • «Міс Русалочка». Медаль дістанеться Русалоньку з найдовшими волоссям.
 • «Міс Довгі вії». Серед усіх учасниць хлопчаки нагороджують ту, у якій найдовші вії.
 • «Міс Грація». Претендентки танцюють під музику. Хлопчики повинні вибрати саму граціозну.
 • «Міс Впевненість». Дивлячись у дзеркало і без тіні посмішки, учасниці по черзі себе хвалять: «Яка ж я розумна, красива, чарівна, талановита ...» .Самая красномовна нагороджується.
 • «Міс Кмітливість». Конкурсантки отримують аркуші, на яких потрібно записати максимальну кількість слів, складених з літер слова косарки. Хто придумає більше всіх слів за певний час, отримує медаль.
 • «Міс Турбота». Учасниці програми перев'язують хлопчикові руку. Хто спрацює професійно, отримує звання.
 • «Міс Модель». Потрібно пройти по намальованій лінії з книгою на голові. Кому вдасться не впустити книгу, та і перемогла.
 • «Міс Господарочка». Перемагає та, що зуміє швидко і акуратно очистити картоплю.
 • «Міс Тактовність». Потрібно дуже ввічливо розповісти хлопчакам про їх недоліки.
 • «Міс Рішучість» запрошує однокласника на білий танець і танцює з ним.
 • «Міс Зірка естради» краще за всіх виконає пісню (можна під караоке) і отримає медаль.
 • «Міс Чарівність» отримує учасниця, яка показала себе в конкурсах найчарівнішою.
 • «Міс глядацьких симпатій» визначають глядачі своїми оплесками.

 

 

 

3. СІМЕЙНА ХРОНІКА

На сцені в ряд сидять мами, перед ними на відстані пари метрів стоять їхні діти. У мам в руках папір і ручки для письмових відповідей. 

Ведучий: Народившись, діти зберігають невидимий зв´язок з мамою. Спілкування в сім´ї дозволяє дітям та батькам краще пізнати один одного, у них з´являються спільні спогади про спільне життя, тому наші учасники легко зможуть відповісти на питання конкурсу "Сімейна хроніка". Конкурс буде проходити так: дитина бере, не дивлячись, питання з шкатулки, ведучий читає це питання, звернене до юного учасника. Мама відразу пише на листочку відповідь, тобто, вона повинна відгадати, що відповість її дитина, і віддає листок ведучому. Поки мама пише, дитина може обмірковувати відповідь на це питання. Потім на це питання відповідає усно дитина, ведучий зачитує мамину відповідь. Якщо відповіді мами і дитини співпадуть повністю, то журі оцінюють їх в 5 балів, якщо збіг частковий, то від 1 до 4 балів. А якщо всі відповіді будуть різними, то команда отримає 0 балів. Готові? Починаємо! 

ПИТАННЯ (звернення до учасників-дітей): 

1. Як звуть дідуся твоєї мами? 

2. Згадай 1 вересня, коли ти пішов (пішла) в перший клас. Якого кольору штани (спідниця) були на тобі в той день? 

3. Скільки рідних братів і сестер у твоєї мами? 

4. Уяви, що у твоєї мами з´явився вільний час для читання. Як ти думаєш, що вона візьме з полиці (вибери варіант відповіді): 

А) збірку кросвордів, 
Б) енциклопедію, 
В) детектив, 
Г) журнал. 

5. Як звуть бабусю твоєї мами? 

6. Які квіти найбільше любить мама? 

7. Назви улюблений мамин колір. 

8. Уяви собі, що мама збирається на батьківські збори до школи. В шафі у неї є чотири сукні одного фасону, але різних кольорів. Якого кольору сукню вибере мама: 

- Білого, 
- Червоного, 
- Чорного, 
- Блакитного. 

9. По двох каналах телебачення одночасно йдуть: 

- Концерт класичної музики, 
- Інформаційна програма, 
- Реклама, 
- Серіал. 

Який канал вибере для перегляду мама? 

10. Якщо в кафе мамі запропонувати на вибір одну зі страв - морозиво чи піцу, то що вибере мама? 

11. Що більше любить мама: мармелад, зефір чи вафлі? 

12. Припустимо, що твоя мама виграла путівку за кордон, і їй пропонують на вибір відпочинок на гірськолижному курорті або відпочинок на березі теплого моря. Яку путівку вибере мама? 

Подобається