До Великодня випустять християнську версію iPhone X

До Великодня випустять християнську і католицьку версії iPhone X. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт виробника смартфонів преміям класу Caviar.

Пристрої отримали назви Caviar iPhone X Credo Православна Пасха і Caviar iPhone X Credo Папа Римський. Обидва девайси виконані в стилі яєць роботи Карла Фаберже.

Католицька версія пасхального iPhone X прикрашена мініатюрою з портретом Папи Римського Франциска. Православна версія пасхального iPhone X прикрашена мініатюрою з ликом Христа з новгородської ікони XII століття "Спас нерукотворний".

Вартість смартфонів Caviar iPhone X Credo Православна Пасха і Caviar iPhone X Credo Папа Римський становить близько 4700 доларів.

Як повідомляв УНН, компанія Apple готується випустити в кінці нинішнього року відразу три нових iPhone. Один їх них буде найбільшим з випущених досі, другий — того ж розміру, що iPhone X, але оновлений, і третій — з деякими ключовими функціями флагманського телефону, але більш дешевим.
Нагадаємо, компанія Google планує випустити недорогий смартфон спеціально для ринків, які гостро реагують на коливання цін. Флагманський дешевий смартфон Pixel може потрапити на ринок у липні-серпні цього року. 

Джерело: УНН
Подобається