Vivo Xplay7 — самий технологічний в світі смартфон з висувною камерою

Ще в кінці 2017 року мережа Інтернет потрапила інформація про смартфон Vivo Xplay7, зображення якого в різних кольорах тоді виклали в мережу. Тодішній джерело стверджував, що новинку покажуть публіці в 2018 року, а отримає вона просто неймовірні особливості, до числа яких увійде не тільки абсолютно безрамковий екран зі сканером відбитків пальців всередині, але і подвійна основна камера з підтримкою 4-кратного оптичного зуму, тоді як навіть в нинішніх iPhone X і Galaxy S9 він тільки 2-кратний.

За опублікованими тоді знімкам вдалося зрозуміти, що виробник зумів вбудувати в екран Vivo Xplay7 не тільки дактилоскопічний модуль, але і фронтальну камеру разом з додатковими датчиками, необхідними для роботи мобільного пристрою. Сьогодні видання Gizmochina отримало в свої руки інформацію, згідно з якою такий телефон дійсно знаходиться в розробці, а потрапили в мережу зображення були створені дизайнерами компанії Vivo в якості одного з передбачуваних зовнішніх видів нового смартфона.

Також журналістам вдалося з’ясувати, то Vivo Xplay7 насправді є найбільш технологічним в світі мобільним пристроєм. Виробникові вдалося створити саме такий телефон в якості інженерного зразка, проте вирішити одну задачу інженери досі не можуть. Їм не вдається розмістити фронтальну камеру і інші датчики в дисплеї, тому як нинішній рівень розвитку технологій не дозволяє зробити цього.

У підсумку, компанія Vivo знайшла спосіб обійти це обмеження. За даними джерела, вона зробила екран смартфона Xplay7 абсолютно безрамковий, але при цьому оснастила мобільний пристрій висувною камерою, яку вже можна було спостерігати в одному з її фірмових телефонів — Apex. Спеціальний механізм, який висуває фронтальну камеру і ряд датчиків з верхнього торця корпусу, повністю електрифіковано, тобто він може висуватися і вдвигаться самостійно без участі власника телефону.

У патенті, отриманому компанією Vivo днями, сказано, що унікальний механізм висунення фронтальної камери і ряду датчиків є довговічним, тому власникам смартфона Xplay7 на цей рахунок переживати не доведеться. Очікується, що офіційна презентація цього мобільного пристрою може статися в кінці нинішнього року, а отримає телефон саме передове технічне оснащення на ринку — топовий 8-ядерний чіп Snapdragon 845, графіку Adreno 630, 10 ГБ оперативної і 256 ГБ постійної флеш-пам’яті. Ознайомитися з тим, як конкретно працює висувна фронтальна камера в смартфонах Vivo, можна тут.

Подобається