Заворотня Юлія Павлівна

последнее посещение 23.04.2018 18:24
Молочанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Молочанськ, Токмацький район
Учитель
Дата рождения: 23 февраля
Контактные данные
Адрес: Солнечная
Электронный адрес: [email protected]

Стена

2
Заворотня Юлія Павлівна

  

Програма ЗНО з географії 2018 року

Програма зовнішнього незалежного оцінювання досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти з географії, що є конкурсним предметом при вступі до вищих навчальних закладів за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарно-медичного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти.

На підставі затвердженої програми укладаються тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

 

13 мар 2018, 20:56
Заворотня Юлія Павлівна

На карнавалі у Ріо-де-Жанейро розпочався традиційний самбодром

12 лютого, 2018 - 15:10

 

 

 

                                                                                                                                                                                            

 

 

 

 

На карнавалі у Ріо-де-Жанейро розпочався традиційний самбодром, повідомляє Independent.ie.

Розважальні заходи починаються в Ріо за декілька тижнів до самого карнавалу, а парад шкіл самби - його кульмінація. Парад традиційно проводять на спеціальному стадіоні - Самбодроме в районі Естасіо. У підготовці тематичних виступів кожної школи, яка займає цілий рік, беруть участь по декілька тисяч чоловік.

Танцюристи з 13 найкращих шкіл самби влаштували виставу на пляжі Копакабана. У дні карнавалу друге за величиною місто Бразилії приймає близько мільйона туристів з країн по всьому світу.

У Independent.ie  розповідають, що перша напівлегальна школа самби виникла саме в бідняцьких кварталах Ріо-де-Жанейро приблизно 90 років тому. Правда, влада з великою підозрою спостерігала за сумнівними розвагами жебраків. І тільки через десятиліття влада все ж дозволила проводити щорічні ходи.

Спеціально для них в середині 1980-х було виділено алею довжиною 700 м, яку називають самбодромом. Насправді дітище знаменитого бразильського архітектора Оскара Німейєра є вулицею, по обидва боки якої розташовані трибуни, розраховані на понад 72 тис. глядачів. Щоночі по Самбодрому проходять по три-чотири школи самби. Причому до змагання допускаються тільки супершколи - 12 з більш ніж півсотні, що розплодилися в Ріо. І кожна розігрує власний сюжет. Найчастіше це історична подія, вшановування якогось національного героя або тема відомої легенди.

На виступ відводиться приблизно 80 хвилин, за які треба встигнути втілити буйну фантазію режисерів, декораторів, костюмерів, композиторів. Рідкісна команда обходиться без різноманітних світлових і піротехнічних ефектів. Роль пересувних декорацій виконують майстерно прикрашені вози. Журі оцінює художнє оформлення, костюми, злагодженість танцюристів, звучання оркестру і, зрозуміло, оригінальну мелодію самби - головний стрижень виступу.

Однак карнавал не обмежується офіційним танцювальним марафоном. У різних районах Ріо проводяться альтернативні паради, особливу пікантність яким надає політична злободенність розігруваних сюжетів, підкреслюють у виданні.

 У минулому році це був імпічмент екс-президента Ділми Руссефф. Тепер приділяється увага корупційним скандалам навколо представників нинішньої влади, неординарній поведінці президента США Дональда Трампа і амурним ескападам голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Крім того, що карнавал вважається найдемократичнішим святом, коли на цілих п'ять днів багаті і бідні, білі і чорні стають одним цілим, він дає можливість, нехай і тимчасово, працевлаштуватися кільком сотням тисяч бразильців.

 

12 фев 2018, 19:31