Каталог курсов

Miscellaneous
Бесплатный
Частей: 2

Відеокурс для всіх охочих ознайомитися з діяльністю талановитої людини - французького барона П'єра де Кубертена, якого весь світ вважає засновником сучасних Олімпійських ігор

Lection number Лекций (2)

 

Miscellaneous
Сім чудес світу
Михайлова Вікторія Дмитрівна
Бесплатный

Сім чудес світу - так в давнину називали незвичайні творіння рук людських, творіння, що вражали сучасників красою, розмірами, технікою виконання.

Lection number Лекций (1)

 

Miscellaneous
Бесплатный

Для перегляду курсу у гостьовому режимі введіть на головній сторінці сайта http://school142.dnepredu.com/ логін 888888 пароль 888888 та натисніть «увійти». Не тільки міцне тіло є запорукою міцного духу. Іноді завдяки залізній силі волі й духу люди долають непереборні, на перший погляд, перешкоди на шляху до здорового життя.

Lection number Лекций (5)
Tasks number Заданий (6)

 

Miscellaneous
Бесплатный

Для перегляду курсу у гостьовому режимі введіть на головній сторінці сайта http://school142.dnepredu.com/ логін 888888 пароль 888888 та натисніть «увійти». Цей дистанційний курс розрахований на самостійне вивченння матеріалу з теми "Національно-визвольна війна під проводом Богдана Хмельницького 1648-1657 рр.". В курсі містяться лекції, а також тести для перевірки знань.

Lection number Лекций (6)
Tasks number Заданий (7)

 

Miscellaneous
Олімпіоніки Історія Олімпійських Ігор
Михайлова Вікторія Дмитрівна
Школьный курс
Частей: 3

Курс складається з лекцій з теми "Історія Олімпійських Ігор". І частина - Давньогрецькі Олімпійські Ігри. ІІ частина - Відродження Олімпійських Ігор. ІІІ частина - Виступи українських спортсменів на Олімпійських Іграх.

Lection number Лекций (3)
Tasks number Заданий (1)

 

Miscellaneous
Школьный курс
Частей: 3

Курс складається з лекцій, в яких надані завдання ученицям 10-11 класів для самостійного опанування. Після проходження курсу дівчата дають відповіді на тестові запитання.

Lection number Лекций (4)
Tasks number Заданий (1)

 

Physics
Курс лекцій з фізики
Тереб Лариса Василівна
Школьный курс

Лекції з фізики для 9-х класів

Lection number Лекций (5)
Tasks number Заданий (4)

 

Miscellaneous
Кровообіг
Петлюра Галина Василівна
Школьный курс

Вивчення особливостей кровообігу в організмі людини, перша допомога при кровотечах.

Lection number Лекций (1)
Tasks number Заданий (1)

 

Miscellaneous
Курс лекцій з предмету "Основи здоров’я"
Байдуж Людмила Олександрівна
Школьный курс

Курс розраховано на учнів 5-х класів

Lection number Лекций (1)
Tasks number Заданий (1)

 

Miscellaneous
Юні олімпіоніки / Young Olympioniks/
Фурсова Антоніна Миколаївна
Школьный курс
Частей: 1

Цей інтегрований курс з англійської мови по темі «Види спорту.У світі змагань. Відомі українські спортсмени» (7 клас)» та основ олімпійської освіти «Стародавні Олімпійські ігри» створено для учнів 7 класів школи відповідно державній навчальній програмі з англійської мови з метою узагальнення, уточнення та поглиблення інформації по темам курсу; розширення словникового запасу та кругозору та формування навичок соціокультурної компетенції учнів; сприяння розвитку навичок пошукової діяльності учнів при роботі з текстами та виконанням різнопланових завдань у режимі «завдання для тренажерів» у кожній лекції та формування навичок виконання проміжних та підсумкового тестувань , які мають бути сформовані в учнів після завершення роботи з курсом.Одна із провідних цілей курсу поширення знань олімпійських принципів серед школярів, залучення їх до здорового способу життя з дотриманням принципів чесної гри Fair Play. Основною складовою національно-патріотичного виховання у СТРАТЕГІЇ національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 — 2020 роки є громадянське-патріотичне, поширення інформації про досягнення наших співвітчизників та їх внесок у скарбницю світової цивілізації, зокрема у сферах освіти, науки, культури, мистецтва, спорту.

Lection number Лекций (7)
Tasks number Заданий (3)