ОСІННІЙ БАЛ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ "МІС ОСІНЬ ТА МІСТЕР ЛИСТОПАД"

Міс Осінь  та Містер Листопад

Звучить повільна музика

1.Танок «Осінній блюз»

Ведуча: Надворі  останній місяць осені, і трохи , навіть,сумно. Чи не так?                             Ведучий: А мені зовсім не сумно, а навпаки, я сповнений оптимізму та надій.                                           Ведуча: Яких надій?                                                                                                                                          Ведучий: Кате, сьогодні осінній бал. Моє улюблене свято. Я сподіваюсь, що воно буде яскравим та незабутнім.                                                                                                                                         Ведуча: То ж давай розпочинати.

                2. музика                                                                                                                                                             Ведучий:  Доброго дня, дорогі друзі!                                                                                                                  Ведуча:   Раді вітати вас в цьому затишному залі, в колі нашої великої шкільної родини.                                                                                                                                               Ведуча Засипала нас осінь сріблом,                                                                                                                    Позолотила зелен  лист                                                                                                                                                    Зібрала учнів в цьому залі.                                                                                                                                          Щоб показали нам свій хист.

Ведучий  Відкрилися у школі двері

І з нетерпінням ви ждете

Що осінь нас запросить в гості

Й на бал святковий поведе.

Ведуча: За вікном уже відлітають у вирій останні журавлині ключі, в прощальному танку кружляє багряне листя, облітаючи з дерев. Надворі осінь. Прекрасна, чудова пора.

Ведучий: Красива, багряна, золотокоса осінь розмалювала чарівним пензлем все навкруги: ліс, поля, став, садок.

Ведуча:.Та сумувати не будем, не треба.                                                                                               Кожна пора чарівна.                                                                                                               То ж усміхнімось до сонця, до неба,                                                                                                                 Радість хай буде ясна!

Ведучий: Щастя до всіх хай сьогодні заходить                                                                                                                      В школу, в осінній зал.                                                                                                                         Юність сьогодні у школі проводить                                                                                                                  Світлий осінній бал!

3. Пісня «Ми на свято осені прийшли»

 

4. музика

Ведуча.2 Шановні друзі! Ми раді вітати вас на конкурсі краси й мужності «Міс Осінь та Містер Листопад  2017». Так, вам не почулося, сьогодні у нас незвичайний конкурс.               У якому  беруть участь найрозумніші, найчарівніші,  найсильніші, і, звичайно ж,  найталановитіші дівчата  та  хлопці нашої школи!

Дозвольте ж, шановні глядачі, представити вам наших чарівних  учасниць та учасників. Зустрічаємо конкурсантів! (виходять  всі  конкурсанти) (дефіле)                         

                 5.музика  (Дефіле)

Ведуча 2. Тож ще раз привітаємо оплесками наших учасників побажаємо їм удачі.

Ведучий: А вам , шановні присутні, - трохи терпіння. Хоча мені самому вже не терпиться

дізнатися, хто стане «Міс Осінь та Містер Листопад  2017».  

Ведуча: Одне можу сказати без сумніву – всі наші учасники гідні цього звання!                           Ведуча 2 : Наші учасники відправляються готуватись до  Першого конкурсу.

Ведучий: А ми познайомимо вас з  компетентним  журі!

Ведуча:  Для них сьогодні постане нелегке завдання із найгарніших , найчарівніших, найталановитіших дівчат та юнаків обрати ту єдину пару, яка буде гідною носити  титул “Міс-осінь” та  “Містер- листопад” 2017.

Ведучий: Вітайте оплесками! Голова журі…..

Ведуча. Члени журі…...

Ведучий: ………

Ведуча. …………………………………………………………..

Ведучий. . : Сьогодні наші учасники будуть змагатися в…6 ….. конкурсах:

Ведуча: Глядачі, звертаємось до вас! Ви обираєте сьогодні переможця  в номінації «Глядацька симпатія». За вашими гучними оплесками журі зможе визначити того, хто  до вподоби вам найбільше.

Ведучий:Тож аплодуйте і підтримуйте учасників, але і слідкуйте за дисципліною в  залі…без гучних викриків, без тупотіння, свистіння… Обираєте тільки оплесками!

 Ведуча 2: Просимо вас, дорогі друзі! Не втрачати отримані при вході осінні листки. Вони знадобляться вам для осіннього сюрпризу.

 Ведуча: Отже, ми пропонуємо  розпочати нашу  конкурсну програму.

Ведуча 2: А почнемо ми, звісно, зі знайомства.

Перший наш конкурс так і називається “ Візитка

Ведучий: Умови конкурсу прості. Кожен учасник  повинен представити себе.                                             Ведуча: Отже, через хвилину на цій сцені з’являться наші конкурсанти. І не залишать журі   шансу поставити їм низький бал.                                                                                                   Ведучий:  Тепер саме час нагадати журі і глядачам, що максимальна оцінка за цей і всі наступні конкурси 5 балів.                                                                                                                                                       Ведуча: Кожній учасниці та учаснику було запропоновано підібрати для себе певний образ і в оригінальній формі представити себе. Як їм це вдалося ми зараз і дізнаємося.

Ведуча 2 Шановні глядачі і наше журі! У цьому конкурсі оцінюється оригінальність, різноплановість  захоплень, ерудиція, дар красномовства і звичайно ж , уміння за короткий час якомога цікавіше розповісти про себе.                                                                 Учасникам  надається до 2 хвилин.                                                                                                                                                       На наших конкурсантів сьогодні чекають нелегкі випробування, тому, коли вони з”являться на цій сцені давайте підбадьоримо їх гучними  оплесками!                                                                                                                                   

Зустрічайте учасника під

№1_

№2_

№3_

№4 -

№5_

№6_

Ведучий: Ми просимо шановне журі виставити  оцінки за 1 конкурс «Візитка»

Ведуча: 1.2.3.4.5.6.   . Дякуємо.

Ведуча 2: Ми познайомилися з нашими учасниками, а попереду ще багато цікавого.

Другий Конкурс «Інтелектуальний». Запрошую всіх учасників на сцену

Запитання конкурсу:

1. Дерево-символ осені     (клен)                                                                                                                                                                               2. Період теплої погоди в середині осені?   (бабине літо)                                                                                                                                                                       3.  Птахи-провісники дощу    (ластівки)                                                                                                                                                                          4.  Скільки днів триває календарна осінь?   (91)                                                                                                                                                                          5. Сильний вітер китайською  (тайфун)

Ведуча 2: Доки журі підраховує бали, ми полинемо в небо разом з дівчатками

6. Пісня «Літак»

Ведуча 2: Прошу журі оголосити  оцінки за 2 конкурс..

Ведуча 2: Прошу журі оголосити оцінки за два конкурси.

Ведуча 2: А зараз  ми проведемо конкурс для вболівальників.

  Ми хочемо привітати всіх іменинників, які народилися в осінні місяці.

Ведуча 2: Я прошу піднятися тих , хто народився в вересні. Ми вітаємо Вас. (2 представники-вийти на сцену)                                                                                                                                 Я прошу піднятися тих, хто святкує свій день народження у жовтні. Оплески! (2 представники на сцену).                                                                                                                                           Я прошу встати тих, хто народився в листопаді!(2 представники)                                                                                  Бажаємо вам всього  доброго і світлого, удачі, нових успіхів, здоров'я, любові і радості!

 Ведуча 2: Тепер ми оголошуємо конкурс для іменинників. Іменинники уже  вийшли на сцену. Отже, ваше завдання станцювати  всім відомий веселий танок.
7. (проводиться конкурс  танок «Утята»)

Ведуча: А чи вміють наші конкурсанти танцювати?

Ведучий: А ми це перевіримо у наступному конкурсі.

Ведуча 2: Оголошуємо 3 конкурс «Танцювальний»

Умови: Вам треба обрати собі пару. (витягують номерки 1,2. 3) та танець, який будете виконувати.

Ведуча:.  Шановне журі оцінки за  3 конкурс

 (Учасник під. № 1,2,3,4,5,6. Дякуємо.

Ведучий 2: Доки журі підбиває підсумки за 3 конкурси, для вас музичний номер                                                      8. « Золотава осінь»     дівчатка  5-б класу  …………                                                                                                                                                   Ведуча 2: Прошу журі оголосити оцінки за три конкурси.

Слово   журі                                                        

 Ведучий: Яка чудова на землі обнова!                                                                                                                                      А в синім небі музика пливе.                                                                                                                                               Відкрийте душу для пісень і слова,                                                                                                                                                               І хай вона від цього оживе.

Ведуча: Хай полетить високо, заспіва.                                                                                                             У цей прекрасний, неповторний час.                                                                                                                              Хай лине музика і хай Земля співає                                                                                                                                                             В осіннім золоті чарівний, ніжний джаз

Ведучий: Осіння пісня, у всіх вона різна:                                                                                                           Для когось сумна, сувора. А для когось весела.                                                                                                  А для мене вона ніжна, тиха і дуже красива.                                                                               Ведуча. 2 Отже, оголошуємо наступний  конкурс !

4 Конкурс «Осіння мелодія»

Ведуча 2: Для вас звучатимуть фонограми пісень на осінню тематику. За кожну правильну відповідь- 1 бал. Запрошуємо учасників на сцену.

Ведуча:.  Шановне журі, прошу вас виставити  оцінки за  4 конкурс

1,2,3, 4, 5, 6,                                                      

Ведучий: Доки журі підбиває підсумки за 4 конкурси, для вас музичний номер

9.Пісня «Осень-это я»

Ведуча 2: А зараз підсумки за 4 конкурси. Дякуємо…

Ведуча 2: Наступний наш 5 конкурс «Імпровізація»

Ви повинні швидко втілитися в образ  свого героя, продемонструвати всі свої вміння, артистичність, емоційність виконання.

Доки учасники готуються до свого виступу, ми дивимось

10. танцювальну композицію 

Ведуча:.  Шановне журі, прошу вас виставити  оцінки за  5 конкурс      1,2,3, 4, 5, 6,                                                      

Ведучий: Доки журі підбиває підсумки за 5 конкурсів, для вас музичний номер

10.  А ми  насолоджуємося  піснею «148 принцев»

Ведуча: Час невпинно біжить  вперед. Ось і надійшла черга останнього нашого конкурсу домашнього завдання. Шостий   конкурс - Домашнє завдання  – Презентація осіннього капелюшку «Фантазерка осінь»..

Кожен учасник  повинен  представити осінній капелюшок, виготовлений власноруч той, в який буде вкладено найбільше фантазії і, звичайно ж, душі. Бо кожен з учасників має свій естетичний смак.

 Оцінюється розкриття та відчуття характеру, реалізація художнього задуму, емоційність виконання, сценічна культура,  естетика зовнішнього вигляду та вміння себе подати .

Ведучий:   Наші учасники готові , то ж запрошуємо їх на сцену

11. Музика (дефіле)

Ведуча 2: Запрошуємо учасника №1 ………………………………………….

Цей осінній капелюшок має назву «………………………………………………»

№2………………………………………………………………………………………

№3

№4

№5

№6

Ведуча 1. Останній конкурс, який щойно пройшов умовно названий Презентація осіннього капелюшку, шановне наше журі оцінює максимальною оцінкою 5 балів.

Ведучий. Будь ласка журі оцінки за 5 конкурс (Учасник 1,2,3,4,5,6, ).  Дякуємо.

Ведучий: за декілька хвилин журі оголосить результати конкурсу.

Доки журі підбиває підсумки конкурсу і визначається з номінаціями, ми дивимося виступ……………………..

«Сюрприз» для  глядачів

Скільки всього в залі осінніх іменинників?

Ведуча 2: Шановні учасники, ви сьогодні продемонстрували нам справжнє шоу. Вашим безмежним талантам можна лише позаздрити.

Ведучий А зараз настав час пролити трохи світла і, нарешті, дізнатися, хто ж став Містером «Листопад» і Міс «Осінь» сьогоднішнього свята.

Ведуча Надаємо слово журі. Оголошення результатів,

Ведуча. Що ж, на жаль, навіть найчудовіший вечір добігає кінця і від його закінчення нас відділяють тільки декілька хвилин. Тож давайте іще раз привітаємо наших учасників бурхливими оплесками!

 

12. Пісня «Гітара»   Тріо «Гармонія»

Ведучий:  Ми дуже раді, що наше сьогоднішнє свято пройшло в такій теплій, невимушеній атмосфері.

Сподіваємось, воно надовго запам’ятається і глядачам, і учасникам. Дякуємо за увагу. Всім велике спасибі.

Разом: До нових зустрічей!.

Нравится