Зимові ігри на свіжому повітрі для дітей

Зимові ігри на свіжому повітрі для дітей

Пам’ятаєте в дитинстві це чудове відчуття, коли, прокинувшись, раптом виявляешь, що все навкруги стало білим? Намагайтеся, щоб і ваші діти отримували задоволення від зими, тому як можна раніше поясніть їм, що коли випав сніг, це зовсім не означає, що вони повинні залишатися вдома – але, звичайно, для прогулянок у них має бути відповідний верхній одяг, щоб вони не замерзали і завжди залишалися сухими.
Такі речі, як куртки, непромокальні штани, шапки і чоботи, цілком можна купити в магазинах, і бажано не в єдиному екземплярі. Коли перший комплект одягу намокне і діти почнуть замерзати, допоможе запас сухого одягу, щоб, перепочивши, вони знову могли бігти на вулицю. Особливо корисно мати коробку перчаток і рукавиць. Не пошкодуйте грошей на такий самий теплий одяг і взуття для себе і вирушайте грати разом з вашою дитиною.

Катання з крижаної гірки і на санках

Санки і сніг так само нероздільні, як морозиво і вафельний стаканчик. Придумайте різні кумедні способи катання. Кататися з гірки можна не тільки на санках – для цієї цілі чудово підходять, наприклад, шини від автомобілів, а також дуже добре ковзає з гори, дозволяючи розвивати пристойну швидкість, шматок лінолеуму.

А ще можна зробити своєрідний тобогган. Для цього треба взяти великий шматок картону і розрізати його таким чином, щоб залишалося досить багато місця для сидіння, передній кінець підняти і загорнути, щоб дитині можна було вхопитися за нього. Це зовсім легенькі «санки», і дитині з приятелями не важко віднести їх до найближчої гори, де вони зможуть по черзі покататися. А коли ці санки або діти промокнуть так сильно, що вже не можна буде кататися, «тобогган» можна відправити у найближчий сміттєвий бачок і з вільними руками весело бігти додому, граючи в сніжки

Стрільба в ціль

Коли на вулиці дуже брудно, щоб проводити там багато часу, а вашій дитині нетерпиться порухатися, стрільба в ціль саме те заняття, яке їй потрібно, а крім того, воно сприяє розвитку окоміру і координації.Наберіть снігу і зліпіть з нього сніжки, потім заморозьте їх у холодильнику (якщо сніг підтанув, краще зробити снігові кубики). Приготуйте достатню кількість сніжок або кубиків. Коли вони стануть твердими (але не надто – якщо вони занадто тверді, перекладіть їх з морозильника на полицю холодильника, щоб снігові «снаряди» не перетворилися на справжню зброю), покладіть сніжки в пластмасовий тазик. Нехай ваша дитина стане на закритому ганку або в іншому захищеному місці, а ви спостерігайте, чи влучно вона попадає в ціль – нею може бути дерево або коло в снігу.
Like it