НОВИЙ РІК (сценарій для вулиці відкриття ялинки)


ВІДКРИТТЯ НОВОГО РОКУ-2019 (міська ялинка)

Новорічні фанфари

1.З Новим роком всіх вітаємо, щиро радості бажаємо.
Щоб жилося добре всім, і дорослим, і малим.

Новорічне славне свято  знов прийшло до вас, малята.

Гарно так ялинка сяє з Новим роком всіх вітає!

 

В. А чи зібралися всі тут діти?... Не чую!

Тоді зараз ми проведемо з вами новорічну розминку.                        - Дівчатка тут є?.....А  підніміть руки.

- Хлопчики тут є?... Тепер хлопчики підніміть руки.Ну що, всі готові виконувати завдання?! Тоді увага, будьте уважні і слухайте та виконуйте під музику  завдання , які я буду вам пропонувати. І так, маестро музику!

Звучить   ДЖИНКЛ   БЕНС   (під музику завдання)-                          Нумо, в коло стали всі швиденько….

- І потупотіли ритмічно ногами дружно, веселенько!(тупаємо…)                                                                                  -Ну, а зараз  всі присіли,….підвелися!                                                           - Плещемо в долоні,…                                                                                 Щічки вже червоні!?                                                                                     - Поклали руки на пояс і пішли ритмічно по колу один за одним.                                                                                   Зупинилися, взялися за руки , зійшлися всі в центр  кола,…                                       а тепер розійшлися.                                                                                                - Круг себе покрутились,  ніжками затопали, руками захлопали.  І всі разом вигукнули : Молодці! (3р.)

В1.Сьогодні , діти, на свято, чого ми вас зібрали?

Щоб ви співали, танцювали та в ігри грали

Свято, яке приходить раз на рік  називається  як….Новий рік!

 

В2. А зараз любі дівчатка та хлопчики, давайте зробимо коло , візьмемось за руки  та приготуємось  до танцю. Адже зараз вам дарує своє музичне  вітання з Новим роком -Паратюкевич Андрій! Зустрічайте!

 

Танець-пісня НОВОГОДНЕЕ НАСТРОЕНИЕ

В. А зараз, дорогі друзі, пограємо з вами в новорічну вікторину. За кожну правильну відповідь ви отримаєте приз. І так, увага!

Новорічна вікторина:

1.Назвіть прізвисько Діда Мороза (Червоний ніс)
2.Жезл Діда Мороза (посох)
3.Сховище подарунків Діда Мороза (Мішок)
4.Частина світу, де виник звичай зустрічати новий рік біля ялинки (Європа)                                                                                                               5.Надання ялинці новорічного виду (прикраси)
6.Нитки- ліхтарики на новорічній ялинці (гірлянда)
7.Блискуча новорічна стрічка (мішура, дождик)
8. Довга вузька стрічка з кольорового паперу, яку кидають один в одного на новорічному святі. (Серпантин.)
9.Замінник снігу на новорічній ялинці. (Вата.)
10.Час доби, коли зустрічають Новий рік. (Ніч.)
11.Холодні солодкі ласощі, які схожі на сніг. (Морозиво.)
12. Останній день грудня по відношенню до Нового року. (Напередодні.канун)
13.Гілка новорічної ялинки. (Лапа.)
14. Їх прийнято дарувати на Новий рік. (Подарунки.)
15.Костюмований бал у новорічну ніч. (Маскарад
.)16. Батьківщина ялинки.(Ліс)

В. А зараз, дорогі друзі, своїм  новорічним музичним вітанням вас вітає Городніченко Даніїл.  А ми всі підтримуємо та танцюємо.

                                       НОСА-НОСА

 В. Дід Мороз ходив у ліс і ялинку нам приніс.         

Невелику та струнку у зеленім кожушку.

Ми ялиночку взяли, іграшками одягли.

Хай стоїть на святі в нас і вся  сяє від прикрас.

В коло ставаймо та весело  танок кружляймо.

А зараз ми  з вами , хлопчики та дівчатка давайте затанцюємо танець чуча-чача, тож будьте уважні і виконуйте всі рухи-завдання танцю. Домовилися?

ЧУЧА-ЧАЧА

В. - Круг ялинки справжнє свято. Тут і діти, і звірята,                                                                                                        Співи, танці, шум і крик – Всі стрічають … (Новий Рік)

- Що за гостя в нас така — і зелена, і струнка.                                                                                                                Сяє зірка угорі, на гіллячках ліхтарі,                                                                                                                                              Що це дерево чи гілка, як всі звуть його- ….(Ялинка)

- Він в дім приносить подарунки, на склі малює візерунки,                                                                                             Річки заковує у лід, як зветься цей казковий дід? (Дід Мороз)

 

В.  Молодці діти , правильно! А скажіть , будь ласка,  кого сьогодні у нас на святі не вистачає? (Д.М., СН.) Десь вони забарились, а ну давайте всі разом їх покличемо. Набрали всі повітря, три-чотири: Дід Мороз! Снігуронька! ( 3р.)

Фанфари- вихід Д.М. і СН. (їх слова)

 

В. А зараз для Діда Мороза та для Снігуроньки давайте затанцюємо їх улюблений танець. Діти, ви знаєте що це за танець?...   Давайте зробимо коло і затанцюємо!

Танець МАЛЕНЬКИХ КАЧЕНЯТ 

В. Які ви діти, сьогодні молодці: і співаєте,і танцюєте! А в ігри ви вмієте грати? Зараз це ми перевіримо.

 

  І Г Р И

Гра №1-

Гра №2-

Гра№3-

Гра №4-

Гра №5-ГРА «Концерт»                                                                                               Всі стають в коло, під музику передають мячик, або іграшку…, я говорю слова

Сніжок зі снігу ми катаєм, Новий рік всі зустрічаєм,                                Раз, два, три, чотири, п`ять –  тобі зараз виступать.

 (Учасник в якого в руках залишився м’ячик повинен виступити- розказати віршик, заспівати пісеньку, затанцювати і т.д)  (...танок танцювать, вірш розказувать, пісеньку співать, всіх вітать, загадку загадать і т.д.)Той,хто виконує завдання отримує подарунок та виходить з кола. Гра продовжується поки всі в колі не отримають подарунка).

ФІНАЛ ( прощальні слова Д.М.  СН.)

 

Like it