Активне позакласне життя 7-А класу в другому семестрі


Виховні заходи поза межами школи: нестандартно, цікаво, креативно.
Учні 7-А  класу побували в бібліотеці ім. Д. Чижевського на виставці творчих робіт "Чудернацькі тваринки. Малюємо небилиці". Та не тільки дивилися, а й спробували створити щось своє. За допомогою нитки, змоченої в клеї (техніка "Графічна аналогія"), малювали дивних істот. 
Море емоцій, сміху, задоволення від власної творчості отримали і діти, і вчителі, і бібліотекарі.

До Дня Соборності говорили про Україну...Про ту, яка дісталась нам від прадідів, про ту, в якій ми мріємо жити -- спілкувалися в бібліотеці-філії №17, що в селищі Новому. Учні 7-а класу ЗОШ №10 слухали легенди про рідну землю, про незвичайні пригоди хоробрих козаків, складали Україну із пазлів-областей. 

На ярмарку професій учні 7-а класу "торгували" професією перукаря. Розповідали про виникнення професії, переваги та навчальні заклади, де можна її здобути. Також запропонували декілька моделей зачісок, які можна зробити вдома. Дякуємо мамі Безлатньої Вікторії, яка працює перукарем та люб'язно допомогла в організації заходу.

Людство з давніх-давен усвідомило ціну здоров’я. Ми розуміємо  і те, яких руйнівних наслідків додають здоров’ю хвороби і шкідливі звички. Звідси випливає думка про необхідність дбайливого ставлення до власного здоров’я. Цьому дітей вчать батьки і школа. У рамках Тижня здорового способу життя учні 7-А класу разом з класним керівником завітали до селищної бібліотеки, де почули багато цікавого про чинники здоров’я, поділилися власними знаннями з теми, створили карту здоров’я свого класу, розгадували кросворди та вгадували хвороби за їх симптомами тощо. Дякуємо за гостинність Салтан К.В. та Косян О.П. і пам’ятаймо слова німецького мислителя Артура Шопенгауера: «Дев’ять десятих нашого щастя залежить від здоров’я»

7-А на конкурсі патріотичної пісні брав глядачів масовістю: пісню виконував увесь клас. " Ой на горі та женці жнуть" згуртувала учнів.

 

 

Like it